• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Generica uvádza na trh unikátne vitamínové detské kvapky

28/09/11 Tags: aktivita

Piešťany, 26. september 2011

Spoločnosť Generica, najväčší výrobca výživových doplnkov na Slovensku, prichádza na trh s originálnymi kvapkami B-komplex a Vitamín C. Ide o prvé detské kvapky na domácom trhu, ktoré obsahujú iba jeden konkrétny druh vitamínu. Obidva produkty sú navyše vyrábané pomocou ekologickej technológie, pri ktorej sa využíva slnečná energia, čím prispievajú k ochrane životného prostredia.

Nové produkty spoločnosti Generica sú určené pre deti vo veku od 3 do 14 rokov. Vďaka ich ojedinelému zloženiu je možné podávať dieťaťu len ten vitamín, ktorého má nedostatok. Vitamíny C a B chránia organizmus pred vznikom infekcií a rovnako sú dôležité aj pre zdravý detský vývoj. Nové výživové doplnky si je možné zakúpiť od septembra v lekárňach po celom Slovensku.

„Momentálne je na trhu množstvo multivitamínových výživových doplnkov pre deti, chýbajú však monovitamínové prípravky. Rozhodli sme sa preto túto medzeru zaplniť a ponúknuť kvapky s unikátnym zložením,“ uviedla Klára Minczinger, produktová manažérka spoločnosti Generica, ktorá sa na výrobu výživových doplnkov špecializuje už 16 rokov. „Dátum spustenia predaja sme zámerne zvolili na september, kedy je organizmus dieťaťa po nástupe do škôlky či školy tradične viac vyťažený. Navyše tiež hrozí zvýšené riziko chrípkovej epidémie a nachladnutia,“ doplnila Minczinger.

Zloženie vitamínových kvapiek je šité priamo na mieru deťom od 3 rokov. Kvapky neobsahujú cukor, ale prírodné sladidlo xylitol, ktoré má ochranný vplyv na detský chrup. Veľkou výhodou nových kvapiek je aj ich ovocná a višňová príchuť. Deťom kvapky chutia, čím sa vlastne výrazne uľahčuje ich podávanie.

„V rámci aktuálne prebiehajúcej akcie dodávame Vitamín C kvapky a B-komplex kvapky v jednom spoločnom balení s plyšovou hračkou. Deti tak môžu zbierať sadu šiestich postavičiek. Cieľom tejto akcie je podporiť u detí samotný záujem o užívanie vitamínov,“
vysvetlila Eva Stanislavská, marketingová manažérka spoločnosti Generica. „Na základe filozofie našej spoločnosti vyrábame navyše detské kvapky prostredníctvom slnečnej energie. Chceme tak do budúcnosti zachovať pre deti zdravé životné prostredie,“ dodala.

Vitamín C kvapky

• Obsahujú výrazné množstvo vitamínu C vo forme kvapiek určených pre deti
od 3 rokov
• Bez obsahu cukru, ktorý nahrádza prírodné sladidlo xylitol s ochranným
vplyvom na detský chrup
• Príjemná višňová príchuť
• Vitamín C prispieva k správnej funkcii imunitného systému a podporuje
odolnosť organizmu voči infekciám

B-komplex kvapky

• Obsahujú výlučne 8 esenciálnych vitamínov skupiny B vo forme kvapiek
určených pre deti od 3 rokov
• Bez obsahu cukru, ktorý nahrádza prírodné sladidlo xylitol s ochranným
vplyvom na detský chrup
• Príjemná ovocná príchuť
• B-komplex obsahuje vitamíny potrebné pre zdravé fungovanie organizmu a
pre prirodzenú odolnosť voči infekciám a chorobám

O spoločnosti Generica

Spoločnosť Generica, s.r.o je najväčším slovenským výrobcom výživových doplnkov so sídlom v Piešťanoch. Portfólio spoločnosti ponúka viac ako 50 produktov určených na prevenciu a podporu liečby rôznych ochorení. Na slovenskom trhu pôsobí už 16 rokov. Snahou spoločnosti je aj naďalej prinášať na trh kvalitné výrobky, ktoré budú cenové dostupné aj pre širokú verejnosť.

Výrobky spoločnosti Generica sú vysoko kvalitné, čoho dôkazom je aj výroba výživových doplnkov pre svetové farmaceutické spoločnosti a tiež certifikát ISO 9011 a 14001, ktorého je Generica držiteľom od roku 2004.

Kontakty

Ing. Eva Stanislavská
marketingová manažérka
e-mail: marketing@generica.sk
tel.: +421 911 448 444
Vrbovská 39, 921 01 Piešťany
www.generica.sk

PharmDr. Klára Minczinger

produktová manažérka
e-mail: k.minczinger@generica-bohemia.cz
tel.: +420 724 378 098
Veveří 102, 616 00 Brno
www.generica-bohemia.cz

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273