AVON: Makadamiové orechy pre jemné chodidlá!

Doprajte svojim chodidlám pohodlie s uvoľňujúcou starostlivosťou od AVONu!

Zabudnite na unavené chodidlá! AVON predstavuje novú líniu starostlivosti o chodidlá Foot Works s makadamiovým olejom, ktorá vyživuje a hydratuje chodidlá, pričom zanecháva pocit pohodlia a uvoľnenia. Spoločnosť AVON Cosmetics prináša uvoľňujúcu starostlivosť o chodidlá v podobe novej línie Foot Works, ktorej zloženie obsahuje makadamiový olej. Vďaka nemu sú chodidlá vyživené, hydratované a uvoľnené. Rozmaznávajte svoje chodidlá a doprajte im pocit pohodlia a uvoľnenia.

Relaxačný kúpeľ pre chodidlá s makadamiovým olejom
Peeling na chodidlá s makadamiovým olejom
Hydratačný krém na chodidlá s makadamiovým olejom

O spoločnosti AVON
AVON, spoločnosť pre ženy, je vedúcou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom 10 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.


Fatal error: [] operator not supported for strings in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/themes/glowmag/template-parts/content-single.php on line 193