AVON CARE: Výživa pre veľmi suchú pokožku a pleť

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novú líniu značky AVON Care s obsahom kakaového masla, vitamínu E a prírodných olejov. Doprajte svojej pokožke výživu a hydratáciu počas celého dňa.

Nová línia kompletnej starostlivosti AVON Care je určená pre veľmi suchú pokožku a pleť. Vďaka obsahu kakaového masla, vitamínu E a prírodných olejov je pokožka dostatočne vyživená a zregenerovaná. Kakaové maslo má prirodzene zvláčňujúce účinky, vďaka ktorým zjemňuje vysušenú pokožku a hydratuje ju. Línia dodáva pokožke a pleti prirodzene rozžiarený vzhľad, poskytuje im 24-hodinovú hydratáciu*, zároveň ich vyživuje a chráni pred vysušovaním. Novinky línie AVON Care sú hypoalergénne a dermatologicky testované.

Revitalizačný hydratačný pleťový krém s kakaovým maslom a vitamínom E
Pleťový krém hydratuje pokožku po celý deň a zároveň ju regeneruje.

Omladzujúci hydratačný telový krém s kakaovým maslom a vitamínom E
Telový krém hydratuje pokožku a dodáva jej mladší vzhľad.

Revitalizačný krém na ruky s kakaovým maslom a vitamínom E
Krém na ruky vyživuje, hydratuje a regeneruje pokožku rúk.

*založené na výsledkoch 5 dňovej spotrebiteľskej štúdie č. 10-012, pri používaní pleťového krému, ktorej sa zúčastnilo 10 žien a na výsledkoch 5 dňovej spotrebiteľskej štúdie č. 04-1515, pri používaní telového krému, ktorej sa zúčastnilo 10 žien.

O spoločnosti AVON
AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post