AlcoStopex doplnok pre boj s alkoholizmom sa predáva aj v Európe

Je dobre známe, že pitie alkoholu zvyšuje riziko mnohých chorôb. Je tiež známe, že vysoké percento ľudí na celom svete pi alkohol, ale nie je známe, koľko z nich chcú prestať. Mnoho metód pre boj so závislostou na alkohole sú známe – niektoré z nich celkom úspešný, iný – nie. Patria sem lieky, doplnky, meditácia, hypnóza, atď.

V roku 2014, spoločnosť Alcostopex LLC, založená vo Floride, vykonala výskum s 1000 dobrovoľníkmi, ktorí majú problem s alkoholom. Dobrovoľníci užívali Alcostopex 1 mesiac a po testovaným sa zistilo, že v 25% prípadov sa dosiahlo významné zníženie závislosti na alkohol, zatiaľ čo 75% sledovaných dobrovolníkov úplne prestali piť. Výsledky testov tiež ukázali zlepšenie stavu pečene a stav kardiovaskulárneho a nervového systému.

Doplnok bol prvýkrát uvedený na trh v USA, ale spoločnosť chce ponuknúť výrobok aj v Európe v najbližších niekoľkých týždňoch. Podľa oficiálnych internetových stránkach, AlcoStopex je jemný prášok, ktorý sa ľahko rozpúšťa vo vode alebo v inej tekutine. Špecifikácia ukazuje, že doplnok je vyrobený z rastlín a bylín, ktoré regenerujú poškodené bunky v pečeni v dôsledku nadmernej konzumácie alkoholu, zastavte smäd po alkohole, upokojuje nervový systém a odstránuje toxínov z tela.


Fatal error: [] operator not supported for strings in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/themes/glowmag/template-parts/content-single.php on line 193