Ako si užiť tantrickú masáž naplno a bez zábran.

Spôsobov, ako si užiť dokonalú tantrickú masáž je mnoho. Máte možnosť vybrať si zo širokej ponuky služieb, presne podľa toho, čo túžite zažiť. Ľudia tieto masáže vyhľadávajú, pretože je to skvelý spôsob ako sa uvoľniť a zabudnúť na všetky starosti bežného života.

Priebeh tantrickej masáže

Tantrická masáž alebo tiež tantra masáž začína uvítacím rituálom, ktorým Vás sprevádza masérka. Pri tomto rituále nemusíte robiť vôbec nič, stačí len v tichosti stáť a precítiť ako sa Vám prebúdzajú zmysli a po tele Vám prechádza príjemné chvenie. Uvoľnite sa, zatvorte oči a odovzdajte sa do rúk tantra masérky. Zo začiatku to môže byť ťažšie, ale pamätajte si, že ak budete nervózny neužijete si pôžitok z masáže naplno.

Predsudky preč

Tantrická masáž je svojim spôsobom citlivá téma, pretože predstava nahoty pred zrakom tantra masérky, nemusí byť pre každého príjemná. Radíme vám – nemyslite na to. Počas masáže ste v rukách profesionálnej masérky, ktorej úlohou je zaručiť vám ten najkrajší pôžitok. Budete cítiť veľa príjemných dotykov a veľa pozitívnej energie. Na výzore či váhe vôbec nezáleží, pretože na tantra masáž idete s cieľom uvoľniť sa a precítiť každý kúsok svojho tela.

Nezabúdajte dýchať

Tak ako pri športe alebo pri iných fyzicky náročných aktivitách je dôležité dýchanie. Dýchajte pomaly, zhlboka, nasávajte vzduch a precíťte, ako sa vám v tele rozprúdi skvelá a nezabudnuteľná energia. Správnym dýchaním odbúrate stres, napätie a pomôže Vám užiť si skvelú masáž bez nervozity a naplno.

Hanblivosť nechajte za dverami

Pri milostných radovánkach je mnoho ľudí ticho, čo môže byť spôsobené napríklad aj hanblivosťou. Tú nechajte pred erotickou masážou za dverami. Nepotláčajte Vaše pocity, pretože tie potešenie z masáže len znásobia. Ak je vám tantrická masáž príjemná nebojte sa zo seba vydať povzdych. Buďte maximálne uvoľnený a nechajte sa rozmaznávať príjemnými dotykmi.

Tak čo? Pomohol vám tento článok lepšie pochopiť tantrickú masáž? Veríme, že áno. Nebojte sa, choďte do toho! Navštívte náš masážny tantra salón v Bratislave a zaručene neoľutujete.

 

Related Post