Zábavné atrakcie pre deti

Určite ste sa stretli na akciách pre deti, či iných podujatiach alebo oslavách so skákacím hradom. V dnešnej dobe je takýto hrad neodmysliteľnou súčasťou každej akcie kde sa počíta s účasťou detí. Táto atrakcia je u detí veľmi obľúbená, tu sa môžu vyšantiť a vyskákať. Je veľa druhov nafukovacích atrakcií, ale nie každá je určená pre všetky vekové kategórie detí a nie každá je aj rovnako bezpečná.
My vám ponúkame skutočne univerzálne riešenie pre každú príležitosť – náš skákací dom – určený pre všetky vekové kategórie detí, ktorý je dostatočne veľký a hlavne vďaka tomu, že je zo všetkých strán uzavretý, je maximálne bezpečný. Dá sa doň nahliadnuť z troch strán, a mať tak vždy pohyb svojho dieťaťa pod kontrolou.

Využitie nafukovacích atrakcií je rozmanité:
– firemné akcie,
– detské oslavy a párty,
– barbecue a grilovačky,
– podujatia,
– hody a jarmoky,
– dni mesta,
– deň detí,
– športové dni,
– akcie v škôlkach a školách…

Klasický skákací hrad je najbežnejšou zábavnou atrakciou. Zvyčajne je v tvare hradu a bez strechy či prekrytia. Predná časť nie je uzatvorená, aby rodičia videli na deti. Nevýhodou však býva to, že mnohé deti pri šantení do seba narážajú a vzniká tak riziko, že niektoré z nich môže počas hry z hradu vypadnúť.
Máme k dispozícii netradičné nafukovadlo, ktoré možno na podujatiach nemá až také časté zastúpenie – skákací dom. Táto nafukovacia atrakcia má tvar domu, so strechou, s vyobrazenými oknami a vstupnými dverami, ktorými sa do atrakcie vchádza. Dom je vhodný nielen do exteriéru ale aj interiéru. Musí mať však dostatočný priestor, pretože jeho rozmery sú: 4,5 m x 4,5 m x 4,5 m, patrí preto do kategórie väčších atrakcií. Kapacita domu je maximálne 12 – 15 detí vo veku od 3 – 14 rokov.

Tu môžete získať podrobnejšie informácie o našom nafukovacom dome:
http://mojeatrakcie.6f.sk/

Related Post