• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Flakotorka morská

18/11/12 Tags: adwords, flakotorka

Flakotorka morská je malá fiktívna rybička, ktorá nikdy neexistovala, ale nie je zaručené, že existovať nebude. Stránky o nej venované SEO optimalizácii vytvárajú študenti Žilinskej univerzity v Žiline a ich fantázia nepozná hraníc. Príbehy o objavení nového druhu rýb sa šíria internetom ako nákaza, zahlcujú sociálne siete a katalógové vyhľadávače, iba kvôli lepšej známky zo skúšky.
Stránka www.flakotorka.hu.cz si tiež vymyslela príbeh, ale ten teraz nie je dôležitý. Dôležitejšie sú zaujímavosti, ktoré prináša pre svojich čitateľov. Či už sú to recepty, rady do domácnosti alebo zaujímavé darčeky. Neobchádza ani módychtivé ženy, pre ktoré na pokračovanie píše zaujímavý miniseriál o tom, ako byť na spoločenskej udalosti originálna a nestratiť sa v dave. Flakotorka morská nepoužíva žiadne nekalé praktiky, ale snaží sa prilákať návštevníkov zaujímavým obsahom, originálnymi nápadmi a obrázkami. Primárne je jej obsah zameraný na ženskú časť používateľov internetu, ale istotne si na svoje prídu aj páni. Môžu sa naučiť, ako pripraviť dobré varené víno alebo punč, nájdu nápad na darček pre partnerku alebo sa naučia variť nové jedlo, ktorým môžu očariť svoj nový objav.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273