Prečo neučiť v jazykovej škole

Prečo neučím v jazykovej škole ale mám vlastnú web stránku?

Prvý dôvod, prečo neučím je ten, že všetky jazykové školy v Bratislave ponúkajú mizerný plat, za ktorý by fakt nikto čo to má v hlave v poriadku by to fakt za tak málo nerobil. Aj  keď stále existujú individuá, ktoré sú ochotné učiť za 5 až 12 euro na hodinu za skupinu, študentov, títo sú zväčša ľudia. Ktorí nám tu znižujú platy, teda ľudia mimo Bratislavy. Najlepšie je, že potom sa sťažujú ešte, že majú nízky plat.

Druhá vec prečo učím sám, že si môžem vybrať spôsob ako daného študenta budem učiť, tiež môžem použiť viac metód ako učiť, čo v jazykovej škole často nie je možné.

Tiež neklamem ľudí ako veľa jazykových škôl, a to tým, že jazykové školy vám ponúkajú zázračné metódy, ktoré v úvodzovkách učia za nich, spomeniem callanovu metódu, ktorá má viac ako  päťdesiat rokov a tu na Slovensku je to novinka, v zahraničí ju však nikto nepoužíva, pretože je to totálna hlúposť a hlavne táto metóda nie je vôbec efektívna ale keďže ľudia si myslia, že sa dá naučiť jazyk rýchlo tak tomu veria. Tiež sa tu objavili rôzne psychowalkmany a iné výmysli, tiež nie sú účinné. Najlepšia metóda je súbor všetkého, čo sa doteraz vymyslelo alebo si musíte niečo vybrať čo je pre vás najlepšie.

Nevýhoda jazykových škôl je aj to, že nemôžete začať od istého stupňa ale učíte sa vždy odznova ako učiteľ som odučil už nesmierny počet študentov a na mojej stránke som ponúkol priestor pre učiteľ iných jazykov ale aj predmetov, ktoré neučím ja a ak máte záujem byť slobodný ako ja a tiež pomáhať druhým tak môžete byť pridaný na moju stránku, stačí sa mi ozvať a budete v partneroch. Viac o mne a možnostiach spolupráce nájdete na stránke Doučovanie


Fatal error: [] operator not supported for strings in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/themes/glowmag/template-parts/content-single.php on line 193