Doučovanie iné ako predtým

Poznáte projekt Filip ?

Prečo práve Filip, odpoveď je jednoduchá Filip je jej zakladateľ. Kto sme a čo ponúkame ? Náš zakladateľ sa raz rozhodol, že ako učiteľ a prekladateľ vytvorí stránku, kde bude ponúkať doučovanie a preklad pre svojich klientov, nešlo mu však len o to vytvoriť stránku len pre seba ale aj pre druhých.

Čo na tejto stránke teda nájdete určite tu nájdete učiteľa prekladateľa, ktorí ponúka doučovanie angličtiny, slovenčiny a literatúry, výučbu slovenčiny pre cudzincov a preklady a korektúry textov z a do angličtiny, teraz hovorím o našom zakladateľovi.

Nájdete tu aj učiteľov ďalších jazykov, ktorí vám ponúknu doučovanie nemčiny, francúzštiny, taliančiny, španielčiny, ruštiny, arabčiny ale aj latinčiny, títo učitelia vám pomôžu sa zoznámiť s daným jazykom a pripravia vás na všetky typy skúšok.

Niektorí z nich aj prekladajú teda preložia pre vás texty z a do angličtiny, nemčiny, maďarčiny, španielčiny, ruštiny, francúzštiny, taliančiny a do iných jazykov.

Nájdete tu aj učiteľov umeleckých predmetov, ktorí vás naučia hrať na hudobných nástrojoch, kresliť a maľovať alebo sa môžete u nich zapísať aj na kurzy spevu či herectva.

A napokon učiteľov odborných predmetov ako je matematika, deskriptívna geometria, chémia, biológia, dejepis, občianska náuka, fyzika, statika, informatika alebo účtovníctvo.

Stránka je rozdelená tak, že pomyslenú väčšinu stránky má jej zakladateľ a sú tu potom jej partneri, kde nájdete učiteľov, ktorí učia a doučujú úplne niečo iné.

Táto stránka je pre učiteľov ale aj prekladateľov stále otvorená a môžeme sem pridať ešte stále niekoho, kto by chcel byť na jednej stránke máme však podmienku, každý člen tejto stránky túto stránku aj propaguje, či už píše o nej blogy, zdieľa facebook stránku alebo pridáva k inzerátu odkaz na túto stránku do inzertných portálov. Ak by ste sa chceli k nám pridať a ponúkate doučovanie alebo výučbu jazykov, predmetov alebo robíte preklad stačí nás skontaktovať a viete sa dohodnúť na spolupráci.

Viac o nás a našich službách nájdete na stránke Filip O triedu lepšie doučovanie a preklad

Related Post