Doučovanie jazykov

V tomto článku vám predstavím stránku http://www.filip-en.eu kde okrem iného nájdete aj učiteľov jazykov, teda predstavím to čo oni robia a pre koho. Nájdete tu týchto učiteľov, ktorí ponúkajú výučbu aj doučovanie pre všetky vekové skupiny.

Učiteľ angličtiny a slovenčiny

Ten ponúka doučovanie a výučbu angličtiny, slovenčiny a literatúry aj slovenčinu pre cudzincov, učí všetky jazykové úrovne a u klienta doma, pripraví vás aj vaše deti na všetky typy skúšok. Okrem toho, že je to učiteľ, je to aj zakladateľ tejto stránky a preto ostatných učiteľov nájdete v partneroch tejto stránky.

Učiteľov nemčiny

Títo učitelia vás naučia nielen gramatiku ale aj komunikovať správne po nemecky, učia začiatočníkov až pokročilých a kurzy robia na zákazku danému študentovi.

Učiteľov španielčiny

Španielske lekcie nájdete u učiteľov španielčiny, ktorí sú z rôznych miest a učia práve tam kde žijú, pripravia vás na všetky typy skúšok a lekcie ponúkajú za veľmi prijateľné ceny.

Učiteľov taliančiny

Učitelia taliančiny učia aj cez skype alebo aj úplne bežných spôsobom u klienta doma a vytvoria atmosféru, kde sa učíte najlepšie a hlavne efektívnejšie.

Učiteľov ruštiny

Kvalitné kurzy ruštiny s najlepšími učiteľmi  ponúka tiež táto stránka a dostanete od nich to najlepšie vzdelanie z ruského jazyka aké ste kde mohli dostať.

Učiteľov francúzštiny

Výučba a doučovanie francúzštiny je od tých najlepších učiteľov, učia individuálne aj malé skupiny študentov a všetky jazykové úrovne.

Ak sa chcete zdokonaliť v niektorom jazyku tak si určite stránku http://www.filip-en.eu pozrite a skontaktujte sa s príslušným lektorom.

 

Related Post