• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Portál o kultúre: citylife.sk

17/03/11 Tags: festivaly, filmy, koncerty, kultúra

Chcete byť v obraze, kde sa čo deje?
Chýba Vám informačný portál, ktorý by upozorňoval na zaujímavé koncerty či festivaly vo Vašom okolí? Navštívte portál citylife.sk!

Informácie o aktuálne najlepších a najnavštevovanejších filmoch či divadelných predstaveniach, správy zo zaujímavých výstav a expozícií – to všetko máte na našom portáli citylife.sk ako na dlani.

Patríte skôr k fanúšikom hudby, koncertov a festivalov? Prehľad tých najzaujímavejších hudobných podujatí v Bratislave a okolí nájdete práve u nás! Nevynechávame ani informácie o letných festivaloch či koncertoch vážnej hudby.

Rovnako tak u nás nájdete odporúčania na rôzne rodinné výlety či akcie pre deti. Všetky informácie sú na jednom mieste, prehľadne usporiadané podľa miesta konania a dátumu. Orientácia na našom portáli je viac ako jednoduchá, čím umožňuje nájsť konkrétnu informáciu v krátkom čase!

Okrem toho ponúkame možnosť „pridaj akciu“, ktorá dovoľuje každému návštevníkovi nášho portálu informovať o zaujímavých podujatiach!

Neváhajte preto a navštívte nás: www.citylife.sk

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273