Poľovnícke a lesnícke oblečenie Hubertus pre poľovníkov

Každý správny poľovník a lesník vie, že do hory sa treba správne obliecť. Poľovnícke oblečenie musí spĺňať niekoľko základných požiadaviek a nie je možné v nich ustupovať. My sme teraz pre Vás vybrali ideálne poľovnícke a lesnícke oblečenie Hubertus, ktoré je rokmi overené a v poľovníckych kruhoch známe ako ten najvyšší štandard.

Poľovnícke oblečenie Hubertus prinášame v našom internetovom obchode PodNaLov.sk pretože predstavuje ideálnu kombináciu ceny a kvality. Svojimi parametrami sa radí k najkvalitnejším značkám poľovníckeho oblečenia a dá sa zaobstarať za veľmi prijateľnú cenu. Pri svojej práci ho veľmi obľubujú a často využívajú či už lesníci, poľovníci a poľovná stráž.

polovnicke oblecenie hubertusHubertus Vás hneď na prvý pohľad a už pri prvom použití presvedčí svojimi parametrami a praktickými vlastnosťami. Každé jeden kus je vyrobený z tých najkvalitnejších a najjodolnejších materiálov, aby vydržal časté používanie v lesných podmienkach. Oblečenie Hubertus je vyrobené z kvalitnej a pevnej látky, aby odolalo ostrým konárom a vetvám a nedotrhalo sa po pár použitiach. Použité látky a podšívky sú veľmi teplé a udržia Vás v teple aj počas zimných poľovačiek. Poľovnícke nohavice sú takisto veľmi teplé, pevné a nepremokavé.

Najobľúbenejšími kúskami sú poľovnícke bundy Hubertus, ktoré sú veľmi praktické a teplé. Môžete si vybrať z viacerých farebných variácií tak, aby čo najviac zodpovedala Vašim predstavám a lesným podmienkam, v ktorých sa najčastejšie pohybujete. Poľovnícka bunda Hubertus je vybavená niekoľkými praktickými vreckami, kde si môžete odložiť množstvo drobností, ktoré budete v lese potrebovať. Či už je to vreckový nožík, ručná baterka, ťapka s čajom a podobne. Najobľúbenejším riešením pri zadovážení si poľovníckeho oblečenia je však poľovnícky set.

Poľovnícky set Hubertus je ideálnym riešením pre toho, kto si chce na jenom mieste rýchlo zakúpiť kompletné poľovnícke oblečeie so všetkým. Máte možnosť vybrať si z rôznych variácií či už vo farbe alebo v zložení. Niektoré poľovnícke sety obsahujú len poľovnícku bundu a nohavie, iné však aj poľovnícku vestu a spodky. Vonkajšia vrstva oblečenia je obvykle potiahnutá špeciálnou vrstvou tak, aby bola oblečenie vodeodolné a nepremokavé. Samozrejme k dispozícií sú letné aj zimné sety. Vyskúšajte aj vy túto svetoznámu značku a už ju nikdy viac neopustíte.

Related Post