Nakupujte a pomôžte iným

Nakupovanie je súčasťou života každého z nás. Niektorí ho vidíme iba ako nutné zlo, iní ako záľubu, ktorou veľmi radi trávia voľný čas, no väčšina z nás sa nachádza niekde v strede medzi týmito dvoma extrémami. Možno ste nevedeli, že nakupovaním môžete pomôcť ľudom v núdzi, no s portálom 21ka­.sk to určite možné je.

Všetko pod jednou strechou
Na našom portáli nájdete odkazy na najrôznejšie internetové obchody či iné inštitúcie, ktoré možno tak či tak navštevujete, a to všetko na jednom mieste, pokope. Cez našu stránku na môžete dostať na rôzne obchody so spotrebným tovarom, oblečením, knihami alebo mnohé ďalšie internetové stránky. Stačí si otvoriť vybranú kategóriu a hneď uvidíte odkazy na tieto webstránky.
Affiliate programy
Všetko to funguje na báze affiliate programov. Jedná sa o programy poskytované prevádzkovateľmi internetových obchodov a iných stránok, na ktorých si môžete niečo kúpiť alebo využiť nejakú službu. Ak sa na niektorú z partnerských stránok dostanete cez náš odkaz, dostaneme za vami minuté peniaze malú províziu. Nemusíte sa však báť, nebude vás to stáť nič navyše. Iba časť zo zisku, ktorú by normálne dostal prevádzkovateľ samotného obchodu, dostaneme my za to, že sme sprostredkovali obchod či službu.
 

Nákupom pomôžete
Prečo to však robiť? Možno vám je jedno, kto na vašom nákupe zarobí, no nemusí to tak byť. V prvom rade je výhoda taká, že svojim nákupom nepodporujete iba veľké spoločnosti prevádzkujúce internetové obchody, ale aj menších podnikateľov, ktorí tvoria základ každej fungujúcej ekonomiky. Na 21ka.sk však máte ešte jeden dôvod. Pravidelne prispievame na viaceré charitatívne organizácie, ktoré nájdete na našej stránke. Časť zo ziskov zo sprostredkovaných obchodov putuje práve na takýto úžasný účel. Neváhajte a pomôžte aj vy!

 

 

 

Related Post