• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Erotické hry nie len do spálne 18+

06/10/17

Chcete netradičným spôsobom okoreniť večer s vašou priateľkou či priateľom? Hľadáte nápady ako vhodne obohatiť váš sexuálny život, prinášam vám niekoľko nápadov na erotické hry.
Pomôže vám pri tom erotická forma zábavy pre dospelých, ktorá oživí váš sexuálny život! S týmito hrami nuda v postely nehrozí. Či už je sychravý upršaný večer, alebo v rámci vzrušujúcej predohry, nič nenavnadí viac ako správne zahraná erotická hra. Nechajte inšpirovať tipmi ako oživiť váš erotický večer v spálni.
Erotické varenie
Začnite v kuchyni. Ženy, oblečte si niečo sexi. Páni môžte hore bez alebo sexi zásterku. Nie nadarmo sa hovorí že láska ide cez žalúdok. Možete partnerovi pripraviť afrodiziaka na tanieri zaručia vášnivý večer, ktorý bude pokračovať sladkým dezertom ktorý sa môže podávať na vašom tele so šlahačkou,.. medze sa nekladú budte kreatívny.
Erotické sms
Môžete začať hneď od rána a pripravovať sa na vašnivý večer:) Potešte svoju lásku sexi sms. Začnite si počas dňa písať erotické sms. Napíšte podrobne a ake máte erotické predstavy ako by ste si to dnes chceli po praci rozdať,… ako veľmi po tom druhom túžite.
Erotická netradičná predohra
Je ich naozaj nespočetné množtvo. Nachystajte na na svôjho partnera dvôkladne a to tak že si pripravíte zmyselnú hru už od začiatku ako vstúpi do bytu či hotela. Urobte niekoľko lístočkov ktoré budú mať nejakú hádanku, alebo inštrukciu ktorá navedie do spávnej miestnosti ale nie hneď pekne toršku partnera potrápne nechajte ho napatí čo ho čaká. Takto na zemy okrem lístočkou môžte nechať kusy oblečenia dámy tanga,alebo podprsenku a páni napr.lupienky ruží,..
Erotické osvieženie
Dnes som bola na párty a ako sme popíjali drinky s ľadom a v miesnosti bolo veľmi horúco dostala som nesmiernu chuť na predohru s ľadom. Mala som chuť aby mi partner s kockou ľadu prechádzal cez prsia a pokračoval stále nižšie,.. Vrelo doporučujem:)
Erotické kocky a kamasutra
Už ste určite o Kamasutre počuli a videli aj rôzne obrázky v knihe Kamasutra:) Je to ideálna hra pre začiatočníkov. Hoďte vaše kocky súčasne, a choďte na tú stránku vo vašej knihe kamasutry a vyskúšajte čo je na tejto stránke.
Ruka cez diaľkový ovládač
Nie, nehovorím o diaľkovom ovládači televízora. Investujte do diskrétneho, kvalitného a diaľkovo ovládaného vibrátora. Jeden z vás bude tajne nosiť umiestnenú hračku a váš partner sa bude hrať s ovládaním alebo si ho môže dať do vrecka. Týmto spôsobom môžete získať zmyselné nápady kedykoľvek a kdekoľvek.
Sexy pracovná schránka rozkoš
Jedná sa o hru, ktorá môže začať jeden večer a trvať celý rok. Každá osoba v páre napíše na malý kúsok papiera 5, 10 vecí, ktoré by sa chceli vyskúšať (môže to byť niečo jednoduché napríklad dať pusu s jazykom na päť minúť bez očakávanie sexu alebo niečo odvážne, „nechaj ma, aby som ťa zaviazal a ošustal som ťa“). Zložte ich, a hoďte do škatuľky a potom si nastavte rozvrh – každý deň po dobu jedného mesiaca, alebo raz za týždeň, alebo podľa toho ako vám vyhovuje. Potom si v určené dni vytiahnite jedno prianie ráno, s tým, že budete musieť dokončiť sexuálnu úlohu ešte v ten istý deň. Zbavuje zábran a umožňuje spoznať partnerove skryté túžby. Rozkoš zaručená.

Verím že som vás aspoň trošku inšpirovala a vaš vzťah bude zažívať noci plné vášne. Ak vás hry pre dospelých zaujali môžte pokročiť o level vyšie na kurzoch pre páry alebo jednotlivcov – http://sexological-bodywork.sk/category/kurzy-a-individualna-vyuka/ 
Budem sa na vás tešiť s láskou, Julia

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273