Čo ma čaká na tantra masáži

tantra-bratislava

Ako isto viete, tantra masáž nie je iba klasická fyzická masáž akú zažívate v masérskych salónoch. Jedná sa o druh erotickej masáže pri ktorej sa využíva základná životná sila – sexualita. Preto ak máte pocit, že máte nedostatok sexuálnej energie, alebo ju iba potrebujete rozprúdiť do celého tela, neváhajte a objednajte sa na tantra masáž . Čakajú na Vás očarujúce masérky a neopakovateľný zážitok uvoľnenia celého tela a mysle. Ak váhate a neviete čo očakávať od tantra masáže, čítajte ďalej.

Na výber z viacerých druhov

Existuje viacero druhov, z ktorých máte na výber. Vo svojej podstate sú rovnaké, každá Vám prinesie senzuálne precítenie svojho tela a úplnu relaxáciu. Avšak pri každej zažívate iné spestrenie. Ak ste romantická duša, mali by ste skúsiť Romantic Tantra, kde Vám okrem masérky v sexi bielizni ponúknu aj víno či čerstvé ovocie s horúcou čokoládou. Pokiaľ chcete zažiť naozaj zmyselný zážitok, okúste prvky Senzual Tantry, ktorá je spojením tantrickej masáže so stimuláciou prostaty. Intimita tejto masáže zvýši Vašu sexuálnu túžbu, prípadne pomôže pri problémoch s Vašim pohlavným životom. V našom centre si môžete vybrať z viacerých ponúk, je len na Vás, ktorú si zvolíte.

Ako prebieha tantra masáž

Po príchode do masážneho salónu Vás uvíta tantra masérka, ktorú ste si sami zvolili z našej ponuky. Ponúkne Vám občerstvenie, poradí pri výbere typu masáže, ale aj odpovie na všetky Vaše otázky. Ak sa náhodou neuvoľníte ani pri príjemnom rozhovore, po horúcom kúpeli sa tak  určite stane. Po takomto úvodnom rituáli prebehne samotná senzuálna masáž. Masérka Vám rozmasíruje celé telo a nevynechá ani intímne partie. V závislosti od zvolenej masáže sa môžete tešiť na vonné éterické oleje, príjemnú hudbu a jemné dotyky ženských rúk, ale i celého tela. Po masáži máte chvíľku pre seba, kde necháte doznieť Vaše zážitky z masáže. V prípade potreby môžete znovu použiť kúpeľ.

Čo si odnesiem z masáže?

Z masáže si odnesiete úžasný pocit uvoľnenia, oddychu. Aspoň na chvíľu zabudnete na problémy a starosti. Odpútate sa od každodenného stresu a vychutnáte si chvíľku pre seba. Povzbudení a plní energie (aj tej sexuálnej) budete môcť pokračovať vo svojej práci. Precítite samých seba, svoju zmyselnosť a silu. Ak stále neviete či do toho ísť a máte nejaké otázky, prečítajte si článok 6 otázok, ktoré si možno kladiete pred prvou tantrickou masážou.

 

 

Related Post