Význam farieb na svadobnom oznámení

Farby sú krásne a naozaj máme z čoho vyberať. Je len na vás, aké kombinácie a farby si vyberiete. Náš blog je len malou pomôckou, ako sa rozhodnúť. Pravdou je, že v každej farbe je niečo dobré. Či je to už len krásna spomienka na najkrajší deň vášho života, alebo pripomienka niečoho dôležitého.
My s LarisDesigne vám prajeme ten najfarebnejší spoločný život.
BIELA
Symbolizuje čistotu, jasnosť, ale aj nevinnosť a naivitu. Je farbou noviciek v kláštoroch, ale aj sterility a kapitulácie. Keďže v bielej farbe sú obsiahnuté všetky ostatné farby, môže predstavovať aj jednotu. Je farbou panenstva, ale aj semena, predstavuje plodnosť, ale na druhej strane aj smrť. Biely je aj popol a v tomto význame predstavuje psychologický krst ohňom. A tu je ukážka jedného z našich bielych svadobných oznámení.
ŠEDÁ
Nazýva sa aj „upírou“ farbou. Znižuje totiž intenzitu farby vedľa nej ležiacej. Je to farba kompromisu medzi bielou a čiernou. K tejto farbe inklinujú hlavne ľudia s tendenciou uštvať sa v práci , „workoholici“. Na našich oznámeniach môžete vidieť aj jej krásu.
PURPUROVÁ
Je farbou pompéznosti a cisárov. Byzantskí cisári sa rodili do tzv. Purpurových sál. Determinovalo to ich výnimočnosť. Purpurová bola najdrahším farbivom. Mohli si ju dovoliť iba tí najzámožnejší panovníci. Bola vyrábaná zo samičiek morských organizmov, veľmi nákladným spôsobom. Tak čo myslíte, je táto farba dosť výnimočná pre vaše svadobné oznámenia a výzdobu.

Related Post