Vianočný symbol na svadobnom oznámení

Výzdoba vianočnej svadby, by mala byť, ako z rozprávky. Lesk, gýč, svetielka a vôňa ihličnanov. Vyzdobenie sál v štýle ľadového královstva, mäkkých farieb červenej, zelenej, zlatej a striebornej. Na stoly rozložte poháre, misy a svietniky z krištálu. Svietniky v teplých tónoch, by mali byť určite zlaté. Je len na vás, či si vyberiete teplo krbu, alebo nádheru ľadu. Na stoly položte ľadové sochy, alebo misy s kvietkami. Nádhernou dekoráciou sa stávajú vianočné ruže, šípky, hrab, ihličnany a citrusové plody( pomaranč, mandarinka, citrón ). Dôležité sú malé mihotajúce sa svetielka všade okolo vás. Používajte aj všetky symboly Vianoc. Rozvešajte ich všade. Symboly Vianoc môžu byť aj vhodným doplnkom na svadobnom oznámení. A ak si na hostinu pozvete Mikuláša a čerta, určite máte postarané aj o zábavu.
Do rúk si vezmite kyticu z kvetov vianočnej ruže, ihličnanov, šípok, cesmíny a kvetov, ktoré máte rada. A ak chcete byť naozaj netradičná, vyskúšajte ľadové kytice z křišťálu, v tvare nádherných vločiek. A čo hovoríte na vločky na svadobnom oznámení?
My v Larys Designe máme radi Vianoce a vieme sa nimi naozaj inšpirovať. Na vaše oznámenia využijeme všetky nádherné symboly Vianoc. Pripravíme vám ich s láskou a môžete ich použiť aj ako vianočné priania.

Related Post