Svadobná sada, pozostávajúca zo svadobného oznámenia, menoviek a etikiet pre Vás

Váš veľký deň sa blíži a vy sa chcete podeliť s touto šťastnou udalosťou so všetkými. Pozvať ich k stolu a na ten stôl položiť mená všetkých tých, ktorých si vážite. Sú pre vás tak dôležití, že ich tam jednoducho musíte mať.
Menovky možno vytvoriť z rôznych materiálov tak ako aj svadobné oznámenie. Môžete si dať vo svojej sade natlačiť menovky ako samolepky a potom ich na požadovaný materiál nalepiť. Alebo to zoberiete do vlastných rúk a nalepiť, alebo namaľovať ich sami.
Môžete si ich dať vytlačiť v sade spolu so svadobným oznámením a pozvánkou a klasicky ich umiestniť na stoly. Origami a malé zabalené prekvapenie s menovkami je tiež veľmi vďačný spôsob okrášlenia svadobných stolov. Menovky na paličkách sú zas originálne a aj veľmi pekne ukážu na stoloch. Pekne ukážu aj navlečené na obrúskoch. Musíte sa viac s nimi pohrať, no výsledný efekt stojí za to. Vašej fantázii sa medze nekladú a tak sa riadne poobzerajte okolo seba a budete možno veľmi prekvapení, čo vaša myseľ vymyslí.
A teraz máme na rade etikety. Etikety si dáte vytlačiť vo vašej sade. Mali by vyjadrovať hlavne vás dvoch. Môžete si vytvoriť vlastné svadobné logo ktoré umiestnite na etikety a tie potom použijete všade tam, kde budete potřebovat, pričom samozrejme nemôžte vynechať svadobné oznámenie

Related Post