• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Strojárenská firma LUFAX- kovo, drevo

25/02/12 Tags: strojárska firma

Sme strojárska firma zaoberajúca sa výrobou , distribúciou pružných hriadeľových spojok a ich náhradných dielov, ďalej sa zaoberáme kovovýrobou a dodávkou iných náhradných dielov podľa požiadaviek klienta. Zárukou pre Vás je naša znalosť problematiky a dlhoročné pôsobenie v danom segmente – Našu ponuku služieb môžete nájsť na stránkach www.lufax.sk.

LUFAX- kovo, drevo pôsobí na trhu od roku 1993, kde sme sa zamerali na dodávky náhradných dielov pre údržbu  strojnotechnologických zariadení pre VSŽ a.s. Košice. Hlavným sortimentom a komoditami boli pružné hriadeľové spojky , ktoré sme rozšírili pre všetky odvetvia použitia , čo sa týka spájania hriadeľov  a prenášanie krútiaceho momentu. Počas pôsobenia na trhu sme získali skúsenosti a zručnosti , čim Vám môžeme poradiť respektívne navrhnúť varianty riešenia pre Vaše potreby . Našim najväčšími odoberateľmi sú U.S. Steel Košice , Slovenské magnezitové závody Jelšava , cementárne , vápenky , kameňolomy , elektrárne , vodárne , tehelne , celulózky a papierne respektívne  odberatelia využívajúci tento sortiment spojok.

Pre hore uvedených dodávateľov , riešime aj výrobu a dodávky náhradných dielov iného charakteru , čo sa týka výroby ozubených reťazových prevodov  , valcov dopravníkov menších konštrukcií  a rôznych iných nahradných dielov. Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás na tel. +421/ 905 719 902, prípadne viac informácií o nás nájdete na www.lufax.sk.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273