Silikónové hodinky sú IN

Moderné trendy sa menia z roka na rok. Ak chceme ísť teda s dobou a chceme byť stále moderní často si musíme kupovať nové oblečenie alebo doplnky. To nie je práve najlacnejšie, keďže trendové veci sú zvyčajne predražené a nie každý si ich môže dovoliť. No existujú aj trendové a pekné veci, ktoré nám nevyprázdnia peňaženku.

Napríklad na internetovej stránke www.chicca.sk nájdete množstvo skvelých a lacných doplnkov, ktoré sa hodia takmer ku všetkému. Tento internetový obchod sa venuje hlavne silikónovým hodinkám, ktoré sa aktuálne tešia veľkej obľube a je veľmi pravdepodobné, že tento módny hit nezmizne po roku do zabudnutia, ale usadí sa na rukách ľudí na oveľa dlhšiu dobu.

Výhodou silikónových hodiniek je ich jednoduchosť, v ktorej sa skrýva krása. Navyše tieto hodinky sú vyrábané v rôznych prevedeniach a v tých najrôznejších farbách. Na výber máte z týchto druhov silikónových hodiniek: Silikónové hodinky SQUARE, Silikónové hodinky JELLYROUND, Silikónové hodinky ODM Style či Silikónové JELLY hodinky. Tieto typy sa líšia hlavne tvarom ciferníku, takže určite si každý človek vyberie aspoň jeden typ, ktorý sa mu páči.

Okrem výberu tvaru silikónových hodiniek je obrovským plusom aj široký výber farieb. A dokonca je tu možnosť meniť si na JELLY hodinkách remienok, a tak získať farebne úplne nové hodinky. To znamená, že nikdy nebude problém zladiť svoje hodinky s oblečením. Ak si napríklad zaobstaráte dvoje hodinky, tak máte až 4 možnosti ako si ich farebne skombinovať, takže Vás tieto hodinky nikdy neomrzia. A ak sa Vám napríklad páči konkrétna predstava farby ciferníku a inej farby remienka, tak si nemusíte kupovať dva kusy hodiniek aby ste si to nakombinovali, ale máte možnosť si objednať silikónové JELLY hodinky v takej farebnej kombinácii po akej túžite.

Internetový obchod chicca.sk ručí za kvalitu svojich hodiniek, čo potvrdzuje aj množstvo spokojných zákazníkov. Okrem silikónových hodiniek tento obchod ponúka i obaly na mobily (iPhone, Samsung, HTC), ktoré sú veľmi štýlové. Navyše svojim zákazníkom pri nákupe nad 20€ vôbec neúčtuje poštové a balné.

Silikónové hodinky sú veľmi „trendy“, navyše sú jednoduché, cenovo dostupné a hlavne aj veľmi praktické. Ak Vás zaujali a chceli by ste aj Vy mať aspoň jedny takéto hodinky, tak navštívte internetový obchod www.chicca.sk a určite si vyberiete.


Fatal error: [] operator not supported for strings in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/themes/glowmag/template-parts/content-single.php on line 193