Ručne maľované úchytky zmenia váš interiér

Máte radi originálny a neopozeraný dizajn?  Ak sa rozhodujete pre nákup nábytku a bytových doplnkov, na prvý pohľad sa môže zdať, že obchody sú plné rôznorodého tovaru. Ak si chcete dopriať niečo originálnejšie, alebo proste niečo také, čo dokáže zaujať a odlíšiť sa od „pásovej výroby“ – asi budete mať problém. Ak nechcete upustiť od svojich nárokov, že váš interiér má mať osobité čaro a svoju charizmu, musíte často riešiť pri výbere doplnkov problém s tým, kde nájsť niečo skutočne jedinečné.

Internetový portál aryaza.sk prináša nové svieže nápady a inšpirácie pre interiérový dizajn.

V ponuke nájdete aj ručne maľované keramické úchytky v mnohých farebných variáciách. Použitím ručne maľovaných keramických úchytiek, môžete dekorovať dvierka nábytku. Prakticky môžete aj oživiť váš existujúci nábytok.

TIP na premenu: váš starý nábytok premeníte inšpiratívnymi úchytkami s kvetinovým vzorom.

Keramické úchytky sú ako malé drahokamy, ktoré dodajú interiéru nezameniteľný charakter a čaro. Vzhľadom sú jedinečné a sú dostupné v rôznych farebných variáciách.

Keramické úchytky prinášajú možnosť jednoducho zdobiť nábytok a ich pridaním jednoducho obnovíte vzhľad nábytku. Osadenie úchytky je jednoduché, pretože úchytky sú vybavené závitom. Umožňujú jednoduché otváranie skriniek a súčasne prinášajú nový vzhľad do priestoru.  Každá úchytka je vyrobená ručne a s použitím prírodných produktov. Každý kus sa preto odlišuje, to ich robí jedinečným pri renovácii existujúceho nábytku.

Aryaza.sk vám ponúka množstvo bytových doplnkov pre váš domov a pre vašu krásu. Nechajte sa inšpirovať zaujímavými nápadmi a množstvom krásnych vecí pre vašu radosť a potešenie.

Related Post