• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

prenájom vodiča

19/04/11

Prenajmite si profesionálneho vodiča

Dnešný trh a silné konkurenčné prostredie v špedícii vyžaduje od dobrej a životaschopnej prepravnej spoločnosti striktné dodržiavanie zmluvných podmienok, dohôd a termínov objednaných prepráv. Tieto skutočnosti si prepravca zvyčajne uvedomí najmä vo chvíli, ak sa počas prepravy vyskytnú rôzne nepredvídateľné udalosti. Môže to byť náhla práceneschopnosť vodiča, ktorý mal odjazdiť objednanú prepravu, úraz vodiča počas prepravy brániaci ďalšej jazde alebo iba nedostatočné personálne rezervy prepravnej spoločnosti.

Spoľahlivým riešením v týchto problémových a mnohokrát vypätých situáciách je ponuka služieb spoločnosti DTR group s.r.o.. Naša spoločnosť momentálne ako jediná na Slovensku a v okolitých štátoch ponúka prenájom vlastných profesionálnych vodičov na vykrytie rôznych problémových situácií, ale aj na plánované využitie služieb externého vodiča.

Prepravca má možnosť využiť prenájom skúseného profesionálneho vodiča dlhodobo alebo výhradne na čas nutný pre výkon prepravy, bez akýchkoľvek záväzkov voči nemu. Využitie služieb externého profesionálneho vodiča sa tak môže stať zároveň istou konkurenčnou výhodou prepravcu. Týmto spôsobom môže ušetriť nemalé finančné prostriedky na administratívnom, personálnom a ekonomickom pozadí fungovania. Najmä v prípadoch, kedy zamestnáva neúmerný počet svojich kmeňových vodičov bez ohľadu na vyťaženosť vozového parku. Prenájom vodiča tiež mnohokrát pomôže v časovej tiesni predísť unáhlenému prijatiu nového nespoľahlivého zamestnanca alebo jeho zdĺhavému zaškoľovaniu.

Každý profesionálny vodič našej spoločnosti má bohaté skúsenosti s jazdením v rámci Slovenska i v zahraničí, všetky potrebné doklady a školenia nevyhnutné pre výkon svojho povolania. K dispozícii sú podľa potreby aj vodiči s oprávneniami ADR, cisternovými kurzami a praxou v preprave špecifického nákladu.
Každý vodič je poistený voči škodám spôsobeným tretím osobám. Vodiči sú k dispozícii zvyčajne do 24 hodín od objednania. V nutných prípadoch je po dohode možné zabezpečiť a prepraviť na miesto nasadenia vodiča takmer na počkanie. Všetko závisí od požiadaviek prepravcu, okolností a dohody.

Naša spoločnosť zároveň zabezpečuje v spolupráci s partnerom komplexné portfólio služieb v oblasti školení vodičov z povolania a personálu pôsobiaceho v sektore dopravy.

• Znížime vaše administratívne a personálne náklady – vodič je náš zamestnanec.
• Zabezpečíme vám vodiča plánovane alebo aj v nepredvídateľných situáciách, na zastupovanie či na prevoz nových vozidiel z výroby.
• Pomôžeme zrýchliť vašu prepravu zdvojením posádky vozidla našim vodičom.
• Poskytneme vám online denné reporty o polohe a výkonoch vašich vozidiel vedených našimi vodičmi.
• Vodiča vám prenajmeme dlhodobo i krátkodobo presne podľa požiadavky.
• Jazdíme Slovensko, celú EÚ a podľa potreby aj ďalšie krajiny.
• Jednoduchý priebeh – stačí poslať objednávku, dohodnúť detaily a vodič bude včas dopravený na dohodnuté miesto určenia.

Ušetrite svoje náklady a prenajmite si spoľahlivého profesionálneho vodiča.

Kontaktujte nás prostredníctvom našej internetovej prezentácie www.profesionalni-vodici.sk alebo priamo na tel. č. 0944 / 266 296 – p. Šujanský Peter.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273