• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Nakupovanie na www.veba.sk

04/01/12 Tags: eshop

Nájsť dobrý  internetový obchod so širokým, zaujímavým a hlavne kvalitným sortimentom tovaru je niekedy naozaj ťažké. Ale určite takéto obchody existujú. Jedným z nich je nepochybne aj internetový obchod www.veba.sk.

Obchod prevádzkuje spoločnosť Transport & Business s.r.o., ktorá existuje od roku 2009. Cieľom tejto spoločnosti je prinášať ľuďom kvalitné a zaujímavé produkty, ktoré si môžu nakúpiť z pohodlia domova.

Názov obchodu www.veba.sk je odvodený od  vety „Všetko čo Vám treba.“ To znamená, že výber tovaru je naozaj široký. Nájdete tu napríklad samostatnú sekciu venovanú deťom – Baby program – tu sa nachádza všetko, čo pre svoje bábätko potrebujete. Nachádza sa tu však i široká ponuku hračiek pre väčšie deti.  Výber hračiek je naozaj veľký, nájdete tu všetko od bábik, stavebníc, spoločenských hier, hudobných nástrojov pre deti, ale i plyšáky, puzzle či Lego. Každé dieťa by si tu určite vybralo, to po čom túži.

Obchod však nemyslí iba na deti. Pre mužov je tu tiež veľmi zaujímavá kategória a to – náradie. Tu správni domáci kutilovia nájdu ručné, ale i elektrické náradie svetoznámych značiek ako napríklad Bosch či Einhell. Ide hlavne o rôzne vŕtačky, brúsky, skrutkovače ale i mnohé iné. Každý domáci majster si isto vyberie.

Www.veba.sk však myslí aj na to najdôležitejšie v živote ľudí – zdravie. Práve v tejto kategórii nájdete totiž množstvo produktov na ochranu zdravia a podporu imunity. Ide o rôzne prípravky vo forme tabliet, sirupov či kvapiek, ale nájdete tu i relaxačnú hudbu na upokojenie, športovú výživu i kvalitnú kozmetiku.

Pre zdravie je prínosná i ďalšia kategória obchodu – šport. Tu nájdete obrovskú ponuku športových pomôcok a náčinia, vďaka ktorým sa jednoducho dostane každý do kondície. Veľmi zaujímavá je i ponuka bicyklov značky Olpran. Nájdete tu rôzne typy bicyklov pre deti i dospelých.

Internetový obchod veba.sk prináša aj výhody pre registrovaných zákazníkov. Tí totiž dostávajú špeciálne ponuky nákupu vybraných produktov za nákupnú cenu. Pozitívom tohto obchodu je aj to, že tovar, ktorý je na sklade je po objednávke odoslaný do 24 hodín.

Novinkou od 5.10.2011 je aj možnosť osobného odberu objednaného tovaru v Bratislave.

Pre akékoľvek otázky môžete tento obchod kontaktovať a to prostredníctvom telefónu (0910 150 949), mailom (obchod@veba.sk), či cez ICQ (574458150) alebo skype (www.veba.sk).

Veríme, že prehľadnosť obchodu a široký sortiment tovaru Vás poteší a nákupy na www.veba.sk budú pre Vás príjemnou skúsenosťou.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273