Kvety ako predloha pre svadobné oznámenie

svadobné oznámenia. Originálne ich môžete vyzdobiť kvetmi. Ako? No jednoducho. Ak si kvietky vysušíte a potom nimi vyzdobíte svadobné oznámenie. Veľmi pekne vyzerajú margarétky, levanduľa, rôzne trávy a malé kvietky. Fantázii sa ale žiadne medze nekladú, tak len do toho. A pošlite trocha kvetovej slávy a energie aj svojim hosťom. A ak sa vám nechce hrať so sušením a lepením? Skúste si svoje obľúbené kvety vyfotiť, alebo nakresliť a použite ich ako predlohu pre vaše svadobné oznámenia.
Kvety sú snáď tou najkrajšou ozdobou prírody. Dodávajú svetu nádherné farby a vône. Preto, určite niečo tak výnimočné, na svadbe nesmie chýbať. Kvety dokážu nádherne vyzdobiť aj vaše svadobné oznámenie. Ale ako si správne vybrať tie správne kvety, je malá záhada. Najskôr si napíšte všetky kvietky, ktoré milujete na jeden papier. Pri rozhodovaní pomôže, ak si kvety vytlačíte na papier a poukladáte si ich vedľa seba. Takto môžete kvietky obmieňať a stále s nimi pracovať. Prikladajte si ich k sebe, vymieňajte medzi sebou a nakoniec vám určite napadne niečo impozantné.
Slnečnica je darom slnka. Miluje ho tak veľmi, že sa za ním neustále otáča. Sila slnka sa v nej naozaj skrýva a pocítite ju hneď, ako ju vezmete do ruky. Rozjasnite si svoj krásny deň týmto neobyčajným kvietkom. Slnečníc je viac druhov a tak je len na vás, či si pre svoju svadbu a svadobné oznámenie vyberiete odrody okrasné, alebo pôjdete niekam na pole a natrháte si vlasné slnečnice.

Related Post