• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ktoré kabelky sú a budú vždy moderné?

26/01/13

Len my ženy vieme, koľko sa toho dokáže v móde zmeniť za jedno obdobie. Po úzkych rifliach sme tu mali obľúbené legíny, no však ani tie už nie sú „in“. Ako je to s kabelkami?

Obyčajná taška bude hitom každú sezónu – záleží len na farbe a štýle. Mimoriadne dlho sa na trhu držia menšie tašky do ruky na rýchly nákup alebo pracovné dokumenty nezmestiace sa do kabely. Populárne sú i športové tašky ktoré ocenia športovo založené ženy chodiace napríklad do fitka.

V uliciach môžete stále vidieť praktickú kabelu cez rameno. Tá si drží svoju obľúbenosť najmä vďaka pohodlnosti pri nosení; väčší nákup sa nesie lepšie prehodený cez rameno než v rukách. Okrem toho niekedy potrebujeme mať ruky voľné – napríklad pri vyberaní kľúčov na odomknutie brány alebo pri nákupoch s dieťaťom. Kabelky cez rameno ponúkajú nielen viac miesta a pohodlnosť, ale tiež moderný dizajn. Zabudnite na to, že kabelka cez rameno je nudná. Nie je! Môže byť farebná, s potlačou, výšivkou alebo ozdobená inou zaujímavou aplikáciou. Ramienka sú pri tejto kabelke dvojaké – menšia kabelka cez rameno má ramienko užšie, väčšia zas širšie. Užšie ramienko pôsobí elegantnejšie vďaka čomu si takúto kabelku môžete dovoliť vziať aj na menšie spoločenské udalosti ako je svadba kamarátky alebo firemný večierok. Väčšia kabelka cez rameno poslúži na dokumenty alebo notebook.

Nesmieme zabudnúť ani na kabelky. Pretože ich nosíme každý deň mali by sme vedieť čo musí dobra kabela spĺňať – mala by byť moderná a praktická zároveň. Vyberajte si ju nielen podľa štýlu a trendov, ale tiež dbajte na účelnosť. Musí sa do nej zmestiť všetko, čo potrebujete nosiť so sebou vrátane dokladov, dokumentov a iných nevyhnutných vecí.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273