Krajší deň s tričkami a správami od Dedolesa

Čo vás dokáže počas dňa potešiť viac ako pozitívne správy? Či už sa týkajú vás, vašich blízkych, alebo niekoho úplne cudzieho, vždy dokážu spríjemniť deň. Vyčariť úsmev na tvári a zlepšiť náladu. Častokrát to môžu byť maličkosti, ktoré si ani neuvedomujeme. Viete koľko úžasných vecí sa okolo nás deje? Niekedy stačí len jedna jediná správa a náš deň je odrazu krajší. Máme nový dôvod na radosť.
 
Chceli by ste takýchto dôvodov mať viac? Prinášame vám Pozitívne Spravodajstvo, ktoré vám každý deň namieša tú správnu dávku pozitívnej energie. Naši blogeri sa denno-denne starajú o to, aby ste dostávali tie najčerstvejšie správy zo sveta. Veľké príbehy malých ľudí, dobrovoľné iniciatívy a ich aktivity, rady a typy pre zlepšenie nálady, rozvoj pozitívneho myslenia alebo harmonickejší život.
 
A kto vlastne sme? Na jednej strane sme E-shop s nádhernými EKO tričkami, v ktorých je zhmotnená celá naša filozofia. Unikátne motívy stromov, prírody, zvierat, vesmíru a množstvo ďalších ponúkajú širokú paletu, z ktorej si stačí už len vybrať. Každé z nich je jedinečné, ručne farbené a privezené až z Ameriky. Na svoje si určite prídu malí aj veľkí.
 
Samozrejme, na našej FB stránke máte možnosť aj niektoré z nich vyhrať. Stačí sa len zapojiť do niektorej z aktuálnych súťaží. Originálny darček, ktorý určite poteší.
 
Na druhej strane sa snažíme spraviť svet lepším. Poukázať na to, čo dobré sa vo svete deje a šíriť túto myšlienku ďalej. Naším hlavným zdrojom je príroda, jej sila, krása a dokonalosť. Pokiaľ sa stotožňujete s našou filozofiou, neváhajte a pridajte sa k nám – Dedoles.sk

Related Post