Kartónové obaly Akart

S kartónovými obalmi sa stretávame každý deň pri širokom spektre činností . Kartónové obaly sú tak hojne využívané pre svoju praktickosť, ľahkosť , recyklovateľnosť a dajú sa zaobstarať oproti iným obalom za veľmi nízke obstarávacie náklady .
Kartónové obaly sú využívané napríklad pri skladovaní tovaru a jeho preprave . K týmto účelom sa najčastejšie používajú kartónové krabice s klopami , alebo rôzne prepravné obaly a boxy . Firma Akart vyrába klopové krabice v ľubovoľných rozmeroch podľa priania zákazníka . Krabice majú nosnosť až niekoľko desiatok kilogramov a vyrába sa v lepenom alebo šitom prevedení .
Prepravné obaly a boxy sa vyrábajú z 5 – vrstvových alebo 7 – vrstvových lepeniek , ktoré majú nosnosť až 1200 Kg a sú určené najmä pre bezpečnú prepravu ťažkých výrobkov.
Firma Akart tiež pre svojich zákazníkov ponúka krabice s potlačou , tvarovo vysekávané obaly alebo napríklad rôzne reklamné pútače a stojany . Všetky výrobky z kartónu sú navrhované a vyrábané na mieru podľa špecifických požiadaviek zákazníka alebo podľa štandardných konštrukcií obsiahnutých v katalógu FEFCO .

Related Post