• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Kartónové obaly Akart

10/01/14

S kartónovými obalmi sa stretávame každý deň pri širokom spektre činností . Kartónové obaly sú tak hojne využívané pre svoju praktickosť, ľahkosť , recyklovateľnosť a dajú sa zaobstarať oproti iným obalom za veľmi nízke obstarávacie náklady .
Kartónové obaly sú využívané napríklad pri skladovaní tovaru a jeho preprave . K týmto účelom sa najčastejšie používajú kartónové krabice s klopami , alebo rôzne prepravné obaly a boxy . Firma Akart vyrába klopové krabice v ľubovoľných rozmeroch podľa priania zákazníka . Krabice majú nosnosť až niekoľko desiatok kilogramov a vyrába sa v lepenom alebo šitom prevedení .
Prepravné obaly a boxy sa vyrábajú z 5 – vrstvových alebo 7 – vrstvových lepeniek , ktoré majú nosnosť až 1200 Kg a sú určené najmä pre bezpečnú prepravu ťažkých výrobkov.
Firma Akart tiež pre svojich zákazníkov ponúka krabice s potlačou , tvarovo vysekávané obaly alebo napríklad rôzne reklamné pútače a stojany . Všetky výrobky z kartónu sú navrhované a vyrábané na mieru podľa špecifických požiadaviek zákazníka alebo podľa štandardných konštrukcií obsiahnutých v katalógu FEFCO .

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273