Global Office s.r.o. – riešenie sídla a adresy pre firmy

Nové spoločnosti na trhu majú často veľmi ťažkú rolu v tom, že na svoje fungovanie potrebujú mať aj svoje vlastné sídlo. Konkurovať obrovským spoločnostiam, ktoré vlastnia nehnuteľnosti na rôznych lukratívnych oblastiach v Bratislave je potom pre ne veľmi náročné.

Dovoliť si platiť niekoľko stoviek eur za prenájom mesačne, je pre začínajúcu firmu náročné. Pritom by táto firma možno ani nevyhnutne nepotrebovala kancelárske priestory pre svoje fungovanie. Riešením pre takéto firmy môže byť zriadenie virtuálneho registračného sídla.

Global Office s.r.o. ponúka takéto virtuálne sídlo na Obchodnej ulici v Bratislave. Obchodná ulica je jednou z najznámejších a najpopulárnejších ulíc v Bratislave, kde sídli množstvo známych a veľkých firiem. Za realtívne nízky mesačný poplatok môže firma uvádzať sídlo práve na tejto adrese.

Zriadenie virtuálneho sídla je rýchle a jednoduché. Stačí zaslať požadované údaje, dohodnúť zmluvné podmienky a už len čakať na podpísané zmluvy a súhlas so zriadením sídla.

V tomto momente už len požiadate Obchodný register o prepísanie vášho súčasného sídla, alebo zapísanie nového sídla, pokiaľ ide o novú spoločnosť.

Okrem tejto služby ponúka Global Office s.r.o. aj službu virtuálna poštová adresa, alebo iné riešenia pre firmy ako napríklad založenie s.r.o., či predaj ready-made spoločností.

Related Post