• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Exclusive nails – profesionálne nechtové produkty

01/12/14 Tags: farebný uv gel, gel nechty, gélové nechty, led gel, led nechty, na nechty

Potrebujete profesionálne a kvalitné nechtové produkty? Pripravujete sa na oslavu, ples a potrebujete poradiť v nechtovej kozmetike?
V našom eshope nájdete kvalitne nechtové produkty UV GEL SYSTEM, AKRYL SYSTEM, SOAK OFF GEL SYSTEM. Predávame a dbáme na kvalitu nechtovej kozmetiky. Ponúkame iba overený a nami vyskúšaný tovar na nechty. Ďalej neprehliadnite kvalitný farebný gel lak, soak off uv-led gel, vodolepky na nechty, nálepky na nechty, fólie, glitre na nechty. Jednoducho u nás nájdete všetko potrebné na nechty. Ak nakúpte v našom nechtovom e-shope aspoň za 10€ ste automaticky zaradená do žrebovania o komplet sadu gel lak na nechty s uv lampou. Súťaž trvá do 23.12 2014. Žrebovanie sa uskutoční 23.12 2014 o 12.00 hod. Neváhajte a zapojte sa ešte dnes. Automaticky Vám pribalíme darčeky pri objednávke nad 25€ bez poštovného. Malý darček obsahuje profesionálny pilník na nechty, pomarančové drievko na nechty, spevňovač nechtov, vodolepky na nechty a 10 ks farebných tipov. POZOR – nevhadzujte do nákupného košíka v eshope ! Akcia platí pre objednávky v nechtovom online obchode od 21.11 2014 do vypredania skladových zásob.
Informacie získate na info.exclusivenails@gmail.com

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273