• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

De Bondt – Projektovanie stavieb a statika

18/10/11 Tags: debondt, optimalizovanie nosnej konštrukcie, predpäté prefabrikované konštrukcie, projektovanie, statika

Potrebujete firmu, ktorá Vám vytvorí kvalitný stavebný projekt? Z množstva firiem vyniká práve De Bondt, za ktorými stoja roky skúseností a hlavne stoja projekty, za ktoré sa určite nemusia hanbiť.

De Bondt s.r.o. je projektovo-inžinierska kancelária, ktorá združuje tím odborníkov a externých spolupracovníkov na projektovanie priemyselných a občianskych stavieb. Ak Hľadáte práve niečo takéto máte možnosť.

Špecializuje sa na poskytovanie technických služieb, medzi ktoré patrí statika oceľových, oceľobetónových, oceľobetónových predpätých a murovaných konštrukcií, optimalizovanie nosnej konštrukcie.

Kto hľadá kvalitu, pred kvantitou je na správnom mieste!

De Bondt vytvára modernú projektovú a výrobnú dokumentáciu využívaním 3D CAD – programu STRUCAD a programu ALLPLAN. Do jeho širokého portfólia sa zaraďujú mnohé známe stavby nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

De Bondt s.r.o. to je projektovanie priemyselných a občianskych stavieb prostredníctvom moderných programov – 3D CAD program STRUCAD a ALLPLAN. Projektovanie, statika, predpäté prefabrikované konštrukcie a optimalizovanie nosnej konštrukcie sú hlavné oblasti pôsobnosti aj v zahraničí.

Za firmou stoja odborníci, ktorí vedia robiť svoju prácu viac ako len dobre, sú to profesionály a vyučený architekti.

De Bondt ponúka služby v oblasti projektovania stavieb a statiky a poradenské a inžinierske služby v rámci investičných zámerov na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273