De Bondt – Projektovanie stavieb a statika

Potrebujete firmu, ktorá Vám vytvorí kvalitný stavebný projekt? Z množstva firiem vyniká práve De Bondt, za ktorými stoja roky skúseností a hlavne stoja projekty, za ktoré sa určite nemusia hanbiť.

De Bondt s.r.o. je projektovo-inžinierska kancelária, ktorá združuje tím odborníkov a externých spolupracovníkov na projektovanie priemyselných a občianskych stavieb. Ak Hľadáte práve niečo takéto máte možnosť.

Špecializuje sa na poskytovanie technických služieb, medzi ktoré patrí statika oceľových, oceľobetónových, oceľobetónových predpätých a murovaných konštrukcií, optimalizovanie nosnej konštrukcie.

Kto hľadá kvalitu, pred kvantitou je na správnom mieste!

De Bondt vytvára modernú projektovú a výrobnú dokumentáciu využívaním 3D CAD – programu STRUCAD a programu ALLPLAN. Do jeho širokého portfólia sa zaraďujú mnohé známe stavby nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

De Bondt s.r.o. to je projektovanie priemyselných a občianskych stavieb prostredníctvom moderných programov – 3D CAD program STRUCAD a ALLPLAN. Projektovanie, statika, predpäté prefabrikované konštrukcie a optimalizovanie nosnej konštrukcie sú hlavné oblasti pôsobnosti aj v zahraničí.

Za firmou stoja odborníci, ktorí vedia robiť svoju prácu viac ako len dobre, sú to profesionály a vyučený architekti.

De Bondt ponúka služby v oblasti projektovania stavieb a statiky a poradenské a inžinierske služby v rámci investičných zámerov na Slovensku, ale aj v zahraničí.


Fatal error: [] operator not supported for strings in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/themes/glowmag/template-parts/content-single.php on line 193