• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Čistiace prístroje – skvelí pomocníci

07/05/12

Čistota pol života. Toto pravidlo neplatí len čo sa týka čistoty nášho tela ale aj nášho okolia, pretože to, v akom prostredí žijeme, vplýva aj na naše zdravie. A ak žijeme v prostredí udržiavanom a správne a dôkladne čistenom, tak je menej pravdepodobné, že ochorieme. Ak teda chcete udržať vaše okolie a domov čisté, tak sa spoľahnite na kvalitné pomôcky vďaka ktorým sa vám podarí vyčistiť všetko dokonale.

Značku Kärcher pozná asi každý.  Ide o veľmi známu a kvalitnú značku najrôznejších strojov na čistenie. Na internetovej stránke http://rein-karcher.sk/ nájdete širokú ponuku týchto prístrojov a nie len to. Firma Rein 3 s.r.o. je totiž nielen autorizovaným predajcom čistiacej techniky Kärcher, ale zároveň ponúka záujemcom autorizovaný servis týchto produktov.

Firma sa navyše venuje aj inej kvalitnej značke – Kühtreiber. Ide o značku zváracej techniky, ktorá je určená pre každého. Rein 3 s.r.o. ponúka aj pri tejto značke autorizovaný predaj a servis výrobkov. V ponuke firmy sú rôzne typy zváracích prístrojov, či už ide o klasické prístroje alebo o prístroje s vylepšenými parametrami a dizajnom. V každom prípade si tu nájde každý, kto chce zváračku to, čo potrebuje. Zváračky Kühtreiber sú vhodné na domáce ale i priemyselné použitie.

Firma Rein 3 s.r.o. je na trhu už dvadsať rokov, čo svedčí o vysokej kvalite ponúkaného tovaru i služieb a o zodpovednom prístupe pracovníkov firmy k svojej práci. Dvadsaťročné skúsenosti tak zaistia, že ak potrebujete pri nákupe čistiaceho alebo zváracieho stroja poradiť, odborníci z firmy vždy budú vedieť, čo potrebujete a radi vám pomôžu.

Ponuku produktov firmy nájdete aj na webe www.rein3-karcher.sk. Tento moderný internetový obchod vám prináša prehľadnú a širokú ponuku výrobkov značky Kärcher a Kühtreiber. Nájdete tu všetko od čerpadiel, cez vysokotlakové čističe, vysávače, tepovače až po parné stroje a mnohé iné. Keď už budete na stránke, nezabudnite si pozrieť ani ponuku upratovacích pomôcok a autokozmetiky.

Ak by ste aj vy potrebovali nejaký čistiaci prístroj, no nechcete si ho kupovať, firma Rein 3 s.r.o. vám ponúka aj možnosť zapožičania čistiacej techniky Kärcher. Viac sa dozviete pomocou nonstop infolinky alebo skype.

Pre udržanie čistoty domácnosti zabudnite na ručné drhnutie a siahnite radšej po kvalitných prístrojoch Kärcher vďaka ktorým bez väčšej námahy vyčistíte dokonalo aj tie najhoršie nečistoty.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273