Chcem nehnuteľnosť, ale bojím sa hypotekárneho úveru

Chcem nehnuteľnosťŽiť na dlh nechce asi nikto, avšak v dnešnej ťažkej dobe nie je jednoduché kúpiť si vlastný dom alebo byt za vlastné peniaze. Avšak je lepšie platiť roky nájom a nemať z toho nič alebo sa vám viac oplatí zobrať si hypotekárny úver? Je to na uváženie. Ešte stále platí, že výška hypotekárnej splátky sa blíži k výške nájomného za byt, ktorý je na realitnom trhu k dispozícii.

Ak sa však hypotekárneho úveru bojíte len preto, že sa na finančnom trhu neorientujete, naša realitná kancelária Vám rada poradí a pomôže vybrať vhodný finančný produkt šitý na mieru.

Finančný poradca realitnej kancelárie Negotiant Vám hypotekárny úver predschváli. Následne sa na základe výšky predschváleného úveru môžete pustiť do hľadania konkrétnej nehnuteľnosti, ktorá by vyhovovala vašim požiadavkám. Naši realitní makléri Vám rovno pripravia ponuku nehnuteľností, ktorá by spĺňala Vaše finančné možnosti.

Veríme, že strach z hypotekárneho úveru prekonáte aj vďaka našim pracovníkom, ktorí sa vyzajú nielen na trhu s nehnuteľnosťami, ale aj na trhu finančnom. A možno už čoskoro nebudete platiť mesačne nájom za prenajatý byt, ale budete platiť splátky za váš vlastný domov.

Našu zverejnenú ponuku nehnuteľností nájdete aj na tomto odkaze – Nehnuteľnosti. Ak ste si svoju nehnuteľnosť tu nenašli, môžte sa na nás obrátiť aj osobne a vieme Vám predložiť aj nehnuteľnosti, ktoré nie sú verejne dostupné..

Related Post