Bezpečná detská postieľka

Bezpečnosť najdôležitejšia

 

Bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa by mali byť najdôležitejšie faktory, ktorými sa treba riadiť pri výber detskej postieľky. Máme pre vás širokú ponuku detských postieľok vždy len tej najlepšej kvality v danej kategórii.

 

Veľkosť postielky

 

Pred kúpou postieľky je dobré sa zamyslieť čo očakávame. Ako dlho chceme postieľku používať, či bude slúžiť dieťaťu dlhší čas alebo bude slúžiť Ďalšiemu potomkovy, či ju len následne predáme. Pre úplne najmenších sa najčastejšie kupuje základný rozmer 120×60 cm alebo potom väčšie postieľky 140×70 cm, ktoré sú určené pre deti do približne 5-7 rokov.

 

Kvalitný materiál a konštrukcia

 

Ak ste si vybrali konkrétnu veľkosť, je dobré sa zamyslieť aj inými parametrami. Pri kúpe detskej postieľky je potrebné nájsť si takého výrobcu, ktorý garantuje zdravotnú nezávadnosť materiálov použitých pri výrobe posieľky. Deti radi skúšajú, preto je zdravotná nezávädnosť veľmi dôležitá. Dobrá postieľka by tiež nemala mať rozne nebezpečné medzery, dierky do ktorých by sa mohol dostať malý prst dieťaťa. Všetky hrany a rohy na celej postieľke by mali byť zaoblené alebo zakryté. K dieťaťu sa budete často ohýbať, preto vyberajte veľkosť aj s ohľadom na tento faktor, aby bol vás prístup k dieťaťu čo najlepší a najpohodlnejší.

 

Kvalitný matrac pre kvalitný spánok

 

Pri výbere detskej postieľky treba klásť dôraz aj na výber matraca. Kvalitný matrac zaručí kvalitný spánok, ale tiež zdravý vývin tela. Investujte niekoľko eur naviac a doprajte svojmu dieťaťu moderný matrac. Kvalitný matrac dnes už je pomerne lacný, naviac pri kúpe detskej postieľky spolu s kvalitným matracom môžete ušetriť. Praktickou výhodou matracu je, že má snimateľný poťah, ktorý je možné jednoducho oprať a zabezpečiť tak stálu hygienu.

 

Odborný predajca

 

Pri kúpe detskej postieľky tiež nezabúdajte na kúpu u overeného predajcu, ktorý vám vie garantovať najnižšie ceny detskej postieľky a tiež kvalitný servis.

 

Related Post