• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Ponúknite hosťom výnimočnosť made in Slovakia!

10/04/14

Elegancia, harmónia a blahodarné účinky prírodných ingrediencií, to je esencia unikátneho slovenského drinku Bentianna, ktorý v sebe dômyselne spája moderného ducha s vyše päťsto ročným dedičstvom benediktínskych mníchov.
Neobyčajný elixír z horského medu, tokajskej hroznovej šťavy, koreňu vzácneho horca a zmesi viac ako dvadsať päťky ručne zbieraných byliniek je vhodný ako aperitív aj digestív, ale aj lahodné pitie na príjemné večery s priateľmi. Vďaka nízkemu obsahu alkoholu 13% neotupí chuťové bunky, ale naopak, pripraví ich na unikátny zážitok – spojenie sladkosti medu, horkosti echinacei či horca, sviežeho dotyku materinej dúšky a nôt množstva ďalších bylín.
Bentianna predstavuje úplne novú kategóriu moderného drinku stvoreného pre všetkých, ktorých viac než kvantita, zaujíma kvalita ochutnávaného. Nájdete ju nielen vo vybraných podnikoch, ale exkluzívne aj v sortimente veľkoobchodu METRO – aby ste si ju konečne mohli vychutnať aj doma!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273