Exkluzívna limitovaná edícia kníh “V dobrom aj v zlom a ešte v horšom”

AVON prináša na trh špeciálnu edíciu 100 kníh „V dobrom aj v zlom a ešte v horšom“, ktoré exkluzívne podpísala ambasádorka projektu Daniela Peštová. AVON sa prostredníctvom projektu AVON proti domácemu násiliu od roku 2008 venuje problematike domáceho násilia páchaného na ženách, aby ukázal mnohým ženám cestu z ťažkej životnej situácie. Tentokrát sa rozhodol dňa 25. novembra, ktorý je Medzinárodným dňom boja proti násiliu páchanom na ženách, spustiť na svojom eshope na stránke www.avonprotidomacemunasiliu.sk predaj špeciálnej limitovanej edície kníh „V dobrom aj v zlom a ešte v horšom“. Patrónkou knihy je Daniela Peštová, ktorá na knihe intenzívne spolupracovala a 100 kusov kníh exkluzívne podpísala pre čitateľov.

Kniha predstavuje symbol „Odhodlania“ projektu AVON proti domácemu násiliu. Kúpou knihy podporíte aktivity projektu zamerané na problematiku domáceho násilia na Slovensku. Kniha vznikla na základe skutočných príbehov žien, ktoré majú osobnú skúsenosť s domácim násilím. Okrem príbehov kniha obsahuje aj užitočné informácie o problematike domáceho násilia, rozhovory a tri bonusové príbehy napísané známymi slovenskými spisovateľkami – Denisou Fulmekovou, Tamarou Heribanovou a Petrou Nagyovou-Džerengovou. Autorky sa veľmi autenticky vcítili do situácie a pocitov žien, ktoré sú obeťami domáceho násilia a načrtli tri odlišné pohľady na danú tému.

Knihu limitovanej edície si môžete od 25.novembra zakúpiť iba prostredníctvom e-shopu na stránke www.avonprotidomacemunasiliu.sk, kde získate aj viac informácií o projekte. Predajná cena knihy je 8,99 € a má brožovanú väzbu. Zisk z predaja je venovaný na podporu konkrétnych aktivít v boji proti domácemu násiliu.

AVON proti domácemu násiliu
Spoločnosť AVON Cosmetics sa venuje problematike domáceho násilia od roku 2008, kedy vznikol projekt Avon proti domácemu násiliu. Napĺňať ciele projektu pomáhajú ambasádorka projektu, svetoznáma topmodelka Daniela Peštová a odborný garant a partner projektu – Aliancia žien Slovenska. Súčasťou projektu je aj získavanie finančných prostriedkov predajom špeciálnych symbolov „Odhodlania“. Symboly je možné zakúpiť si prostredníctvom AVON Lady/AVON Gentleman alebo prostredníctvom e-shopu na stránke www.avonprotidomacemunasiliu.sk, kde získate aj viac informácií o projekte.

Related Post