Týždenné pobyty v atraktívnom prostredí

Neostáva Vám už veľa voľnej dovolenky, ale cítite sa unavení a nutne potrebujete zmenu prostredia? „Týdenní pobyty“ sú pre Vás to pravé riešenie. Vyberte si také prostredie, v ktorom sa budete cítiť dobre Vy aj Vaše deti. Nájsť optimálne miesto, kde sa dokážu zabávať rôzne generácie, môže byť problematické.

Šikland v Dolnej Rožínke v Českej republike je miesto, kde si svoju aktivitu nájde naozaj každý. Ubytovať sa môžete v luxusnom trojhviezdičkovom hoteli Colorado Grand, alebo si môžete zvoliť lacnejšiu variantu v zrubových apartmánoch s kompletným zariadením, chatách alebo v kempe. „Týdenní pobyty“ ponúkajú ešte ďalšie možnosti ubytovania, stačí sa iba včas informovať a miesto si vopred rezervovať.

Dovolenka je nie len o ubytovaní. „Týdenní pobyty“ sú hlavne o zážitkoch. V Šiklendu o zábavu nie je núdza. Návštevu indiánskej dediny, Krokodílieho parku či strašidelného zámku Draxmoor ocenia hlavne Vaše deti. Rozmanitý výber športovísk sa bude páčiť športovo založeným rodinám, milovníkov prírody určite nadchne prechádzka do okolia. Výber je veľký.

Related Post