Nový hotel sa pri Aqualende Moravia otvára v máji. Investícia vyšla na 60 miliónov korún

Český Aqualand Moravia otvára už prvý májový deň nový ubytovací komplex. Ľudia budú môcť využiť aj rôznych ponúk a zliav, ktoré sú s otvorením hotelu spojené. Rezervačný systém už je v prevádzke na www.aqualandinn.cz. Najväčšou výhodou je neobmedzený vstup do aquaparku v cene ubytovania. Hotelová kapacita v areáli do teraz v Pasohlávkach chýbala. Investícia do jeho výstavby vyšla na 60  miliónov korún.

Ubytovací komplex pokrýva šesť tisíc metrov štvorcových a ponúka viac než sto lôžok. Aqualand Inn Hotel sa nachádza priamo v aquaparku, na brehu novomlynských nádrží s výhľadom na Pálavu. „Aqualand Moravia si zakladá na veľmi vysokej kvalite a komplexnosti služieb a vlastný hotel logicky v tomto portfóliu chýbal najviac. Chceme návštevníkom dopriať nie len kúzelný relaxačný, adrenalínový a gurmánsky zážitok, ale tiež možnosť ubytovania v rámci nášho komplexu s bonusom čerpať výhody spojenia hotelu a aquaparku,“ uviedol riaditeľ Aqualandu Moravia, Pert Pavlacký. Ponuka vyššieho štandardu ubytovania v izbách a apartmánoch hotelu rovnako doplní možnosti ubytovania v rámci celého turisticky atraktívneho regiónu.

Ubytovací komplex ponúka štyri verzie izieb – Standard, Superior, De Luxe a Rodinný apartmán. Cieľom je uspokojiť aj náročných klientov vrátane firemných zákazníkov. Ľudia ešte pred otvorením hotelu zadali niekoľko desiatok rezervácií. Je to dané vysokým záujmom zákazníkov tradične o letné termíny dovoleniek. „Registrujeme tiež zvýšený dopyt po májových termínoch ubytovaniach a to vďaka uvádzacej ponuke, ktorú sme zverejnili. Vďaka povahe nášho aquaparku sú medzi záujemcami najmä rodiny s deťmi, ktoré využívajú predovšetkým izby kategórie De Luxe určené práve pre štvorčlenné rodiny a tiež páry,“ uviedol Palvacký.

Hotelový komplex čaká zaťažkávací test v podobe prichádzajúcej letnej sezóny. „Starostlivo sme sa na ňu nachystali. Pripravené sú aj zdanlivé maličkosti pre pohodlie hostí. Napríklad náramkový čip, ktorý slúži ako pre pohyb v celkom areály, tak aj pre vstup do všetkých častí aquaparku, či pre využitie ďalších služieb,“ dodal Pavlacký.

Ubytovacia kapacita sa ďalej rozšíri ešte cez prázdniny. Novo pribudnú štyri apartmány moderného typu bývania v takzvaných free domčekoch, ktoré sa budú nachádzať v rámci hotelového komplexu. Každý apartmán sa skladá zo spálne a obývacej časti s vybaveným kuchynským kútom, má vlastné sociálne zariadenie a terasu. Jeden apartmán pokryje kapacitu až piatich osôb a je vhodne riešený pre rodinu s deťmi.

Návštevníci v aquaparku pred otvorením letnej sezóny môžu okrem mnohých atrakcií využiť aj sírne kúpele pri balneo procedúrach. Táto voda má blahodarný účinok na ľudský organizmus, jej pozitívne účinky spočívajú najmä v oblasti zníženia bolesti pohybového aparátu, v zlepšení pohybu kĺbov končatín a chrbtice, úľave pre osoby s reumatickým ochorením a zlepšením celkovej kondície. Zdrojom je prameň geotermálnej vody s vysokým obsahom sírovodíku a minerálnych látok s výstupnou teplotou prameňa 41,7 °C, ktorý je v Česku úplne unikátny. Vyviera v hĺbke 1 450 metrov pod terénom a ide o druhý najsilnejší prameň v Českej republike.

Related Post