Kúpele Luhačovice predávajú pobyty na rok 2014, so zľavou až 20%

Širokú ponuku liečebných, regeneračných, relaxačných a wellness, víkendových, rekondičných pobytov a pobytov pre deti, ponúkajú Kúpele Luhačovice na sezónu 2014. Predaj pobytov sa už začal a kto si ich objedná do 18.decembra 2013, dostane na každý z nich zaujímavú zľavu za včasnú objednávku, až do 20% z celkovej ceny. Zľavy platia tak pre domácich, ako aj zahraničných samoplatcov. Naučili sa ich využívať aj hostia zo Slovenska, ktorých sa v Kúpeľoch Luhačovice ročne vystrieda viac ako tisíc. Informoval o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný riaditeľ kúpeľov.

,,Podmienkou pre priznanie zľavy je nielen objednanie pobytu do 18.decembra 2013, ale aj jeho zaplatenie najneskoršie do 31.januára 2014. Pre zaplatenie pobytu v hlavnej sezóne v hoteloch Jurkovičov dom a Alexandria je to termín najneskoršie do 31.marca 2014. Naši klienti však môžu využívať aj ďalšie výhody, bonusy a zľavy, ktoré poskytuje akciová spoločnosť. Napríklad zľavová karta sa stretla s veľkým úspechom a oprávňuje k zľavám v reštauráciách, cukrárňach, pri vstupe do wellness a fittness centra v hoteli Alexandria, do bazéna v Centrálnych kúpeľoch a pri zájazdoch CA Luhanka,“ vymenoval J.Dědek.

Dodal, že klienti si môžu objednať za poplatok aj odvoz z vlakovej a autobusovej stanice až k miestu ubytovania.

,,Zo širokej ponuky ubytovania si môže vybrať naozaj každý – od luxusného hotela, cez vilu v alpskom štýle, až po útulný penzión. V najluxusnejšom ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hoteli stojí v hlavnej sezóne zľavnený týždenný pobyt cca 500 EUR. Zahŕňa pritom 7-krát ubytovanie s polpenziou, konzultáciu s lekárom, základnú diagnostiku, prírodný uhličitý kúpeľ, 10 kúpeľných procedúr podľa odporúčaní lekára, voľný vstup do wellness a fitness centra. Ďalšie štvorhviezdičkové zariadenie – Jurkovičov dom****, s neopakovateľnou atmosférou a službami najvyššej kvality, je veľmi obľúbený u Slovákov. Zvlášť využívaný je na sedemdňové relaxačné pobyty s procedúrami, či krátkodobé štvor a trojdenné relaxačné pobyty s atraktívnymi balíčkami služieb,“ konštatoval J.Dědek.

V Luhačoviciach pôsobí niekoľko spoločností poskytujúcich kúpeľné a rekreačné služby. Najväčšou z nich sú Kúpele Luhačovice (Lázně Luhačovice, a.s.), ktoré začali predvlani používať označenie ,,Kúpeľná jednotka v Luhačoviciach“ (Lázeňská jednička v Luhačovicích). Označenie symbolizuje fakt, že akciová spoločnosť Kúpele Luhačovice je najväčším poskytovateľom služieb v Luhačoviciach. Zároveň vlastní a stará sa o kúpeľný areál s rozlohou 20 ha, vrátane kúpeľnej kolonády a divadla.

,,Akciová spoločnosť má v správe 11 luhačovických minerálnych prameňov, z ktorých sú najznámejšie Vincentka, Aloiska, Ottovka, prameň Dr. Šťastného. Aj keď akciová spoločnosť nie je jediným poskytovateľom služieb v Luhačoviciach, jednoznačne je najväčším a ako jediná sa stará o vnútorné kúpeľné územie Luhačovíc, verejne prístupné stavby i pramene. Rovnako tak zaisťuje hlavnú časť kultúrnych programov a starostlivosť o pamiatkový odkaz najvýznamnejšieho slovenského architekta Dušana Jurkoviča. Udržiavanie kúpeľného genia loci tak nesie akciová spoločnosť sama. Rovnako sedemnásťčlenný tím skúsených lekárov nemá v Luhačoviciach obdobu. Nespornou výhodou pre hostí z radov pacientov je aj 24-hodinová lekárska i sesterská služba, ktorá je zaisťovaná ako v liečebniach pre dospelých, tak pre deti. Všetky vymenované dôvody ju oprávňujú na využívanie označenia Kúpeľná jednotka v Luhačoviciach,“ uzavrel J. Dědek.

V kúpeľoch Luhačovice sa liečia ochorenia dýchacích ciest, pohybového aparátu, tráviaceho ústrojenstva, látkovej výmeny (cukrovka), obehového ústrojenstva a onkologické ochorenia. Liečebné procedúry sú poskytované v kúpeľných hoteloch Palace a Jurkovičov dom a v 5 špecializovaných terapeutických zariadeniach. Spoločnosť Lázně Luhačovice, a. s. disponuje ubytovacou kapacitou 1300 lôžok v 7 hoteloch (z toho 500 lôžok v 4 hviezdičkových hoteloch), 10 penziónoch a 2 detských liečebniach. Služby poskytuje 520 zamestnancov, z toho je 17 lekárov a 170 osôb zdravotníckeho personálu.

Kompletná ponuka pobytov na rok 2014, ale aj adventných, vianočných a silvestrovských pobytov, je na webových stránkach:
www.LazneLuhacovice.cz a www.HotelAlexandria.cz.

Related Post