First minute pobyty na rok 2016 v Kúpeľoch Luhačovice končia 20. decembra

Využite posledné dni na pobyty v Kúpeľoch Luhačovice až s 20 % zľavami

 

Už len pár dní ostáva záujemcom o zľavnené pobyty v Kúpeľoch Luhačovice (Lázně Luhačovice), a. s., na rok 2016. Atraktívna ponuka first minute, so zľavami až 20 %, končí 20. decembra 2015 a nebude sa predlžovať. Každý klient, ktorý má záujem o konkrétny termín pobytu v Kúpeľoch Luhačovice v roku 2016, by sa mal poponáhľať a rezervovať si ho už teraz za výhodnú cenu. Informoval o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný riaditeľ Kúpeľov Luhačovice.

 

,,V posledných rokoch máme v sezóne naše najžiadanejšie kapacity vypredané a záujem stále rastie. Riešením je rezervovanie si konkrétneho termínu a zariadenia včas, do 20. decembra ešte aj s atraktívnymi zľavami až do 20 %. Prinášame najširšiu ponuku liečebných, relaxačných, wellness a víkendových pobytov na rok 2016 v najrozmanitejšej škále ubytovacích kapacít v Luhačoviciach. Pokiaľ si klient objedná pobyt v najluxusnejších štvorhviezdičkových zariadeniach – wellness hoteli Alexandria alebo Jurkovičovom dome, poskytneme mu aj garanciu najnižšej ceny. Iné akčné či last minute ponuky v roku 2016 sa budú vzťahovať na úzky výber pobytov a nebudú tak výhodné. First minute s garanciou najnižšej ceny platia len pri objednaní pobytov v hoteloch Alexandria a Jurkovičov dom do 20. 12. 2015 a zaplatení zálohy vo výške 30 % najneskôr do 31. 1. 2016. Zvyšných 70 % stačí doplatiť najneskôr 30 dní pred nástupom na pobyt,“ upozornil J. Dědek.

 

Kúpele Luhačovice patria k najkrajším miestam v Českej republike. Ponúkajú širokú škálu kúpeľných pobytov, z ktorých si vyberie každý, s ohľadom na kondíciu, finančné či časové možnosti. Luhačovice ležia v malebnom údolí chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty. Výnimočnosť Luhačovíc dotvárajú historicky i umelecky cenné stavby a všadeprítomné zelené priestranstvo. Kúpeľný park prešiel v roku 2014 veľkou renováciou. Luhačovice sú úzko späté so slovenským architektom Dušanom Jurkovičom. Veľa stavieb bolo vytvorených v Jurkovičovom ľudovo secesnom štýle. Nádhernou ukážkou architektovho umenia je hotel Jurkovičov dom.

 

Wellness hotel Alexandria **** bol postavený za prvej republiky a jeho vynikajúce výsledky viedli k tomu, že tento rok hotel získal hneď dva tituly Czech Hotel Awards. Po tretí raz sa stala Alexandria hotelom roka (tentoraz za rok 2015) v kategórii Spa & Wellness v Zlínskom kraji a získala tento titul aj kategórii najlepších štvorhviezdičových (****) hotelov v Zlínskom kraji. Je to už 3. ocenenie v kategórii Spa & Wellness (2012, 2014, 2015) a prvýkrát aj v kategórii štvorhviezdičkových hotelov v štvorročnej histórii súťaže, ktorá je jednou z najdôležitejších hotelových udalostí roka. Hlavnú časť klientely hotela Alexandria tvoria hostia z ČR, ale neustále rastie aj zahraničná klientela. Alexandria sa stala veľmi obľúbenou medzi Slovákmi, predovšetkým na predĺžené víkendové pobyty. Po niekoľkoročných nárastoch sa podarilo ich návštevnosť stabilizovať na vysokej úrovni. Obľúbený je aj medzi návštevníkmi z Rakúska a Izraela.

 

Luhačovice žijú pestrým spoločenským a kultúrnym životom. Ponúkajú jedinečné bohatstvo – liečivé prírodné pramene, ktoré navracajú zdravie chorým a utužujú kondíciu zdravým. Tunajšie minerálne vody majú vysoký obsah minerálnych látok a vynikajúce nasýtenie voľným oxidom uhličitým. Ich teplota sa pohybuje medzi 10 a 14 °C. Unikátne minerálne pramene robia z Luhačovíc špičkové liečebné kúpele v celoeurópskom meradle. Najznámejšími liečivými prameňmi sú Vincentka, Aloiska a Ottovka. Vincentka je základným inhalačným médiom vo väčšine inhalatórií v Českej republike.

 

Kúpele Luhačovice sú to pravé miesto na zdravotnú dovolenku a oddych aj pre slovenských klientov. Slovenské hranice sú vzdialené iba 27 km, Trenčín 54 km a Bratislava 165 km. Pre slovenských návštevníkov sú tak Luhačovice vzdialenostne, finančne a kultúrne rovnako dostupné ako slovenské kúpele. Navyše lákajú zachovanými dielami najvýznamnejšieho slovenského architekta Dušana Samuela Jurkoviča a účinkami tamojších minerálnych prameňov na čele so svetoznámou Vincentkou. Tú si môžete z Luhačovíc odniesť aj ako suvenír vo fľašiach, či v nosových sprejových aplikátoroch a ako koncentrát na výplach dutín, je pridávaná do zubných pást, pastiliek, sirupov, hydratačných krémov a sprejov Vincentka. Kúpele Luhačovice, a. s., sú najväčšou spoločnosťou poskytujúcou kúpeľné a rekreačné služby v Luhačoviciach. Liečia sa tu ochorenia dýchacích ciest, pohybového aparátu, tráviaceho ústrojenstva, látkovej výmeny (cukrovka), obehového ústrojenstva a onkologické ochorenia. Okrem kúpeľných pobytov je to ideálne miesto pre strávenie wellness víkendov a relaxačných pobytov.

 

Ďalšie informácie sú na webových stránkach www.HotelAlexandria.czwww.LazneLuhacovice.cz .

Related Post