Firemné akcie, na ktoré nezabudnete

Ak ste vlastníkom firmy, určite odmeňujte svojich zamestnancov za dobre vykonanú prácu. „Firemní akce“ v areáli Šiklendu v Dolnej Rožínke je vhodná pre menšie firmy, ale aj pre spoločnosti so stovkami zamestnancov. Spojte príjemné s užitočným a zorganizujte firemný večierok spolu s odborným školením.

Ak zveríte svoje firemné podujatie do rúk našich zamestnancov, prebehne hladko a presne podľa vašich predstáv. Aby mala „firemní akce“ hladký priebeh, pripravíme vám jedinečný a individuálny kultúrny program, ktorý po niekoľkohodinovom školiacom maratóne Vaši zamestnanci určite ocenia. Spoločenský večierok pripravíme na vybrané témy. Môžete si zvoliť štýl western, Hawai, Mexico alebo zabíjačka.

Vaša „firemní akce“ bude realizovaná v krásnom prostredí Šiklerovho mlyna. V areáli je veľká konferenčná sála, je možné využiť aj menšie samostatné štýlové priestory. K dispozícii je moderná konferenčná technika (dataprojektor, plátno, mikrofón a flipchart). Po vzájomnej dohode sme schopní zabezpečiť aj ďalšiu techniku. Samozrejmosťou je pripojenie na internet.

Related Post