Dovolenka s deťmi aj s odpočinkom

Dovolenkovať s deťmi je vždy náročnejšie. Preč sú tie časy, kedy ste ako mladý pár strávili vo dvojici krásne a pokojné dovolenkové okamihy. Čas nebol nijak obmedzený, jedli, čítali, oddychovali a športovali ste bez obmedzenia. „Dovolená s detmi“ je ale niečo úplne iné.

Deti je potrebné zabaviť, neustále vymýšľať nový a zaujímavý program, hlavne aby sa nenudili. „Dovolená s detmi“, osobitne mladšieho veku, je pre rodičov veľký záprah. Neostáva veľa času na vlastný odpočinok, sebarealizáciu, či dôverné chvíľky s manželom či manželkou.

Existuje ale riešenie, kedy sa „dovolená s detmi“ stane zážitkom pre všetkých. Stačí, ak využijete ponuku areálu Šiklov mlyn, kde pre Vaše deti zabezpečia množstvo zábavy a netradičných aktivít. Vaše ratolesti môžu vyskúšať streľbu z ozajstného indiánskeho luku, unaviť sa na skákacích hradoch alebo sa vyšantiť na toboganoch. Na deti čaká aj jazda historickým vláčikom a prehliadka ozajstnej indiánskej dediny. Určite ocenia aj ryžovanie zlata alebo jazdu na koni. O deti bude skrátka dobre postarané a Vy si môžete aspoň niekoľko hodín oddýchnuť a načerpať nové sily.

Related Post