• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Cestovné poistenie online: vyberte si sami!

05/09/11

Patríte k ľuďom, ktorým záleží na tom, čo kupujú? Potom je naša služba cestovné poistenie online presne pre Vás!

Kliknite si na www.cestovné-poistenie.com a vyskúšajte našu online kalkulačku pre cestovné poistenie. Jej používanie je viac než jednoduché!

1: Do online formulára zadajte miesto pobytu, typ cesty, dobu platnosti cestovného poistenia a počet poisťovaných osôb.

2: Zadajte dátum narodenia poisťovanej osoby a zvoľte si rozsah poistného krytia.

3: Z ponuky poistných produktov si vyberte ten, ktorý vám cenovo aj poistným krytím najviac vyhovuje a uzatvorte si ho online u danej poisťovne.

Online kalkulačka pre cestovné poistenie je užitočný online nástroj, ktorý šetrí nielen váš čas a energiu, ale v mnohých prípadoch aj peniaze. Keďže pri výpočte výšky poistného používa aj všetky aktuálne akcie a zľavy poisťovní, poskytuje klientovi prehľad o konečných cenách jednotlivých poistných produktov. Zákazník sa tak nemusí báť, že by sa cena ním vybraného cestovného poistenia ešte zvýšila.

Porovnajte si ceny pre cestovné poistenie online, vyberte si tú najvýhodnejšiu variantu a uzatvorte si cestovné poistenie v takej výške a s takým rozsahom poistného krytia, ktoré vám najviac vyhovuje!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273