Vyberte si tie pravé žalúzie do exteriéru aj interiéru

V dnešnej dobe neexistujú už iba obyčajné hliníkové žalúzie, ale ponuka je omnoho rôznorodejšia. Vyberte si presne tie, ktoré vás uchvátia.

 

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie, alebo exteriérové žalúzie krásne doplnia každú modernú stavbu. Tieto vonkajšie žalúzie sú veľmi oblúbené, pretože poskytujú plnú reguláciu svetla a majú estetickú funkciu, vyzerajú totiž na dome veľmi moderne a štýlovo. Doporučujeme predovšetkým tie s pevnými, odolnými lamelami, ktoré vám budú slúžiť dlhé roky.

Interiérové žalúzie

Môžete si síce zvoliť jednoduché, klasické hliníkové žalúzie, ale môžete siahnuť aj po moderných žalúziách rôznych typov.

Naše TIPY:

-Interiér plný prírodných materiálov ozdobí drevené žalúzie

-Pokiaľ chcete najnovšiu techniku, zaobstarajte si elektrické žalúzie (žalúzie s motorový pohonom), ktoré môžete napojiť na smart  domácnosť a ovládať ju zo smartfónu

-Romantický interiér skvele doplnia záclonové alebo plisé žalúzie

-Zaujímavou alternatívou ku klasickým žalúziám sú rolety Twinrollo, ktoré vyzerajú úžasne ako látkové rolety, ale plne nahradia žalúzie

U koho doporučujeme si zaobstarať vonkajšie a vnútorné žalúzie?

Doporučujeme spoločnosť SUN SYSTEM, ktorá na trhu s vnútorným aj vonkajším tienením pôsobí cez 20 rokov, má veľmi kvalitné produkty a nadštandardný zákaznícký servis.

Related Post