• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Oceľové haly efektívnym východiskom pre vaše podnikanie

04/04/14 Tags: oceľová hala

Oceľové haly Astron

Montované oceľové haly sú lacným a zároveň efektívnym východiskom pre vaše podnikanie. Vďaka nášmu kompletnému riešeniu, ktoré zahŕňa aj dodávku príslušenstva, budete presne poznať termín dokončenia stavby. Môžete ho tak zahrnúť do vašich strategických plánov a počítať s ním.

oceľová hala

Oceľové haly pre rôzne využitie

Vďaka dômyselnej konštrukcii a takmer neobmedzeným stavebným možnostiam využijete montované oceľové haly Astron v mnohých oblastiach. Po celej Európe nájdete naše realizácie, ktoré plnia funkcie priemyselných hál, obchodných priestorov a administratívnych budov. Medzi naše významné referencie patria aj športové haly, autosalóny či nadzemné parkoviská.

Snažíme sa pre vás nájsť optimálne riešenia. Preto sme vyvinuli efektívny stavebný systém pre jednopodlažné budovy a pri stavbe používame overené postupy.

Toto spoľahlivé riešenie na kľúč oceníte v prípade, že pre svoje podnikanie hľadáte výrobný závod, skladovú halu či napríklad administratívnu budovu. Svoje využitie jednopodlažné oceľové haly nájdu aj ako multifunkčné alebo tenisové haly. Mimoriadne variabilné strešné a stenové systémy nám umožňujú stavať haly presne podľa vašich predstáv.

Oceľové konštrukcie viacpodlažných montovaných hál sú zložené zo stĺpov, nosníkov a upevňovacích prvkov. Každá oceľová hala z našej výroby má stĺpy upevnené do základov pomocou skrutiek zapustených do betónu.

Montované oceľové haly s viacerými poschodiami staviame z kvalitných materiálov, kde všetky zvárané a za tepla valcované prvky otryskáváme v súlade s SA 2.5 a ošetrujeme 80 μ náterom. Naše riešenia počítajú aj s extrémnymi výkyvmi počasia. Preto obsahujú odolné stabilizačné prvky – zavetrovacie tiahla, stabilizačný rám a betónové múry alebo jadrá.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273