• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

O portáli novopostavene.sk

24/09/12 Tags: Adidas tenisky

Informačný realitný portál novopostavene.sk bol vytvorený za účelom poskytnutia komplexnej informácie o dokončených alebo rozpracovaných developerských projektoch nehnuteľností a je jedným z prvých na Slovensku, ktorý svojou rozsiahlou databázou zahŕňa celé územie.

Vďaka prehľadnej štruktúre sa dostanete k potrebným informáciám len prostredníctvom pár kliknutí a nezáleží na tom či hľadáte atraktívne bývanie, nový dom či byt, luxusné vily, chaty na rekreáciu alebo pozemky pre Váš vysnívaný domček, pretože portál novopostavene.sk je naozaj pre všetkých.

Jednoduchá navigácia Vám rýchlo sprostredkuje všetky potrebné informácie na základe Vami vybratých kritérií a to aj s prehľadnou mapou danej lokality aby ste získali čo najlepší prehľad o objekte Vášho záujmu.

Developerské spoločnosti môžu prostredníctvom portálu prezentovať svoje zaujímavé rozpracované developerské projekty a tak osloviť potencionálnych zákazníkov, ako i získať prehľad a informácie o súčasnom dianí na realitnom trhu.

V prípade záujmu Vás priebežne aktualizovaný informačný systém portálu môže automaticky emailom informovať o pridaných nehnuteľnostiach ako aj o projektoch o ktoré je najväčší záujem a to všetko bez prítomnosti reklamných plôch, ktoré by mohli brániť pohodlnému prezeraniu portálu a vyhľadávaniu v aktuálnej ponuke.

Dúfame, že Vám portál novopostavene.sk poskytne tie najužitočnejšie informácie o dianí na realitnom trhu, uľahčí predaj Vašich nehnuteľností a pomôže nájsť Vaše výsnívané bývanie.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273