Nechajte si zabezpečiť domov odborníkmi

To, aby sme sa cítili bezpečne je pre nás v dnešnej dobe naozaj dôležité. Pocit bezpečia je totiž veľmi potrebný hlavne doma, ale samozrejme aj v podniku, kde pracujeme a podobne. Ak teda potrebujete zabezpečiť svoj domov alebo firmu tak, aby v nich bolo bezpečne, obráťte sa na firmu PT Security s.r.o.

Všetky potrebné informácie o tejto firme nájdete na internetovej adrese: www.ptsecurity.eu. Spoločnosť ponúka svojim klientom širokú ponuku služieb hlavne z oblasti elektronickej ochrany majetku a osôb. Zárukou kvality a spokojnosti je dlhá história firmy, na trhu totiž už pôsobí 19 rokov.

Pôvodne  firma vystupovala pod mierne odlišným názvom, no od roku 2004 pristúpila spolu so zmenou mena i k rozšíreniu svojej ponuky služieb najmä v oblasti elektroinštalácií (napríklad vykonávanie revízií elektrických zariadení). Zároveň rozšírili množstvo komponentov aj montážne aktivity pre všetky činnosti.

PT Security s.r.o. sa špecializuje na projektovanie, dodávku, montáž a revízie rôznych činností ako napríklad elektronických zabezpečovacích systémov, kamerových sledovacích systémov, evakuačných rozhlasov, elektronických protipožiarnych systémov EPS, počítačových sietí, kompletné elektroinštalácie ,pohony brán a závor a mnohé iné.

Ak by ste teda práve vy potrebovali niektorý zo spomínaných systémov pre svoj dom, byt alebo firmu, nebojte sa obrátiť na PT Security s.r.o, zárukou spokojnosti sú zaškolení technici, ktorí sa odborne postarajú o všetko, čo budete potrebovať.

Viac informácií o našej ponuke sa dozviete na webstránke www.ptsecurity.eu alebo telefónnom čísle +421 905 620 277

Related Post