Myslíte si, že je Vás majetok dostatočne chránený? Tak to ste na omyle!

Aj najlepšie zabezpečenie nezabráni, aby vám víchrica vzala strechu, búrka zničila fasádu, povodeň vytopila celý dom alebo sused len sused zabudol zavrieť vodu na vani.

Proti tomu sa nedá chrániť, jedine finančne, napríklad s pomocou poistenia nehnuteľnosti či poistenia domácnosti. Situácie ako živelná pohroma, vytopenie, vlámanie vám narobia škody, ktoré si ani nechcete predstaviť a radšej na to nemyslíte, možno dokonca dúfate, že vás to dajako obíde.

Možno sa vám celý život nič nestane a možno budete mať smolu, že vás napríklad v jednom roku vykradnú a zároveň sa stane nejaká katastrofa ako požiar, povodeň, krupobitie a vy budete plakať nad zničeným majetok, interiérom. To sú samé možno, ale bohužiaľ sa dennodenne takéto veci stávajú.

Sú to dnes oprávnené obavy, veď neustále niečo počujete v televízii, od známych. Práve vtedy je poistenie nehnuteľnosti alebo poistenie domácnosti ako modré z neba, za zničený majetok získate aspoň nejakú finančnú náhradu.

Veď ide o strechu nad hlavou, aj tak uvažujú mnohí, ktorí si poistenie domov, poistenie bytov dávajú. Títo ľudia sú radi, že majú toto poistenie.

Premyslite si, či by ste sa aj vy necítili istejší s poistením, ktoré vám chráni takú dôležitú vec, akou je vaša nehnuteľnosť.

Related Post