JE LEPŠIA 1+1 alebo 2in1?

Tehlové bloky HELUZ FAMILY 2in1 sa tešia čoraz väčšej obľube, pretože za jednu cenu získate nielen tehlový blok s vysokou pevnosťou (pevnosť P8, P10), ktorý predtým slúžil ako nosič dodatočnej tepelnej izolácie, ale získavate tehlový blok s tepelnou izoláciou už vnútri tehly. Odpadá tak dodatočné zatepľovanie obvodových múrov a zostávajú zachované všetky výborné vlastnosti tehlového črepu, ktoré zaručujú optimálnu mikroklímu vnútri objektu a dlhú životnosť obálky budovy.

Brúsené tehly HELUZ FAMILY majú najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti na našom trhu, v porovnaní s ostatnými materiálmi pre jednovrstvové murivo. Požiadavky pre nízkoenergetické stavanie spĺňajú už pri šírke muriva 380 mm, a to bez ďalšej investície do jeho zateplenia. Toto murivo s vonkajšou tepelnoizolačnou omietkou dosahuje hodnoty súčiniteľa prechodu tepla U = 0,21 W/m2K. Jednovrstvové obvodové murivo šírky 440 mm, ktoré je u zákazníkov najviac žiadané, dosahuje hodnoty súčiniteľa prechodu tepla U = 0,17 W/m2K. Murivo z blokov FAMILY šírky 500 mm má rovnaké tepelnoizolačné vlastnosti ako 4,5 m hrubý múr z klasických plných tehál, alebo 25 cm polystyrénu. Súčiniteľ prestupu tepla muriva s vonkajšou tepelnoizolačnou omietkou je 0,15 W/m2K a spĺňa požiadavky aj pre pasívne domy.

O spoločnosti HELUZ

Spoločnosť HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. vznikla v roku 1992. Vlastní celkom osem výrobných prevádzok v troch lokalitách. V Dolnom Bukovsku, kde sídli aj centrála spoločnosti, je tehliarska výroba, výroba stropných konštrukcií a výroba roletových prekladov. Komín a výroba tehlových komínov patria taktiež do sortimentu spoločnosti. V Hevlíne pri Znojme sú dva výrobné závody na kompletný tehliarsky sortiment a v Libochoviciach neďaleko Prahy je tehelňa a paneláreň.

Spoločnosť je najväčším českým výrobcom tehliarskeho tovaru. Vyrába a dodáva komplexný tehlový systém pre hrubú stavbu, tzn. tepelnoizolačné tehlové bloky pre obvodové murivo, tehly pre nosné, priečkové a akustické murivo, keramické stropy a preklady, nosné preklady pre vonkajšie tieniace systémy, keramické stropné panely, tehlové komíny, tehlové obkladové pásiky a nepálené tehly.


Fatal error: [] operator not supported for strings in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/themes/glowmag/template-parts/content-single.php on line 193