Zábavné funny ozdoby do auta

Čo tak zmeniť štýl Vášho auta?? Urobiť z nudného zábavné? Doprajte svojmu autu „novinku“, ktorá sa na slovenskom a českom trhu stáva každým dňom väčším a väčším hitom! Stačí k tomu iba jeden malinký krôčik, a to zadovážiť si veľmi zábavný, príjemný a veselý svetový unikát – ANTÉNA LOPTIČKU!

Anténa loptičky vytvoril v roku 1967 američan Ray Pedersen z Union OIL a z Young and Rubicam Agency. Ako prvá bola vytvorená legendárna oranžová loptička s označením 76. Toto na prvý dojem obyčajné číslo potlačené na penovej loptičke sa stalo hneď po uvedení na trh obrovským hitom.

Po celom svete sa do dnešných dní predali približne 10-tky až 100-vky miliónov Anténa loptičiek, i keď väčšina v Amerike.

Práve v tomto roku 2012 oslavujú anténa loptičky 45 rokov svojho úspešného fungovania na svetovom trhu. Táto legenda dáva miliónu ľudí po celom svete potešenie, zábavu a príjemný pocit už necelé pol storočie, čo je fascinujúce. Na Slovensku i v okolitých štátoch je to novinka! V Amerike je to však stálica, ktorá každým dňom rastie v počte fanúšikov a spokojných vlastníkov Anténa loptičiek.

Kladiete si aj vy otázku z čoho sú vlastne vytvorené?? Anténa loptičky sú vyrobené z EVA peny (vytvrdená pena), čo zaručuje nízku hmotnosť a možnosť ozdobiť anténu svojho auta. Anténa loptičky však nemusia byť iba dekoráciou antény Vášho auta. Možnosti je skutočne veľa! Naša spoločnosť predáva k anténa loptičkám aj lepiace pružinky, ktoré jednoducho prilepíte kdekoľvek v interiéri Vášho auta (napr. palubovka Vášho auta) a na pružinku následne už iba priložíte loptičku. Cena takejto pružinky je 1 €, ale my Vám dáme ku každej anténa loptičke túto pružinku úplne zadarmo, takže už nie je potrebné si ju zakúpiť.

Anténa loptičkami si môžete okrášliť nielen anténu a palubovku Vášho auta, ale i pracovný stôl, školskú lavicu, ceruzku alebo i obyčajné pero.

Neskutočné možnosti – neprestávajúca zábava!!!

www.antena-lopticky.eu


Fatal error: [] operator not supported for strings in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/themes/glowmag/template-parts/content-single.php on line 193