• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Strašiak s názvom pôrod

17/10/12 Tags: Praha

Deväť mesiacov plných krásnych, ale aj vyčerpávajúcich chvíľ, ranné nevoľnosti, nechuť k určitým potravinám, na druhej strane prvé kopnutie dieťatka, nakupovanie oblečenia a prejedanie sa. A práve pôrod je tou obávanou udalosťou, ktorej sa väčšina tehotných žien desí. Pôrod sa považuje za úspešné ukončenie tehotenstva, kedy konečne po dobe čakania príde na svet Vaše dieťa. Ale najmä prvorodičky majú z pôrodu strach. Preto je tu však Váš gynekológ. Dobrý gynekológ Vás zoznámi s celým priebehom pôrodu a zodpovie Vám všetky otázky, ktoré Vás zaujímajú. Nebojte sa spýtať. Kvalitný gynekológ Vám pomôže.

Ako nájsť vhodného gynekológa?

Všímajte si správanie svojho gynekológa, už pri prvom vyšetrení. Jeho ochota s Vami komunikovať, poradiť Vám, jeho prístup a vystupovanie. Gynekológ musí byť ochotný a byť k dispozícii aj o polnoci, ak na Vás pôrod príde o tejto hodine. Byť gynekológom je veľmi dôležitá a zodpovedná práca, pretože nastávajú situácie, kedy má v rukách život svojej pacientky a jej dieťatka.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273